Dorota Szelągowska wczoraj wzięła udział w znanym talk-show TVN. W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat mężczyzn. Okazało się, że prezenterka ma dość krytyczny stosunek do współczesnych panów. Co im zarzuca? Nawet Kuba Wojewódzki się zdziwił.

Ten odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego jeszcze długo będzie odbijał się szerokim echem w całej Polsce. Dorota Szelągowska zaskoczyła Polaków swoim podejściem do współczesnej męskości. Będzie z tego skandal? Tego nie spodziewał się nawet prowadzący! „Mężczyzna był jednak na piedestale”. Wyjawiła także, czy uważa się za feministkę. 

Dorota Szelągowska o mężczyznach. Co powiedziała?

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola przyjęły zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego. Matka i córka zdradziły kilka szczegółów z ich życia rodzinnego. Niespodziewanie w kierunku prowadzącej Dorota was urządzi padło pytanie o to, co sądzi na temat współczesnych mężczyzn

Dorota Szelągowska powiedziała, że dzisiejsi mężczyźni nie znają się na pracach domowych tak dobrze, jak ich ojcowie i dziadkowie. Gwiazda TVN za ten stan rzeczy obwiniła kobiety i zmiany, które zaszły w relacjach damsko-męskich na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. 

– Przez pokłosie wojny mężczyzna był jednak na piedestale […]. Potem mamy facetów, którzy nie potrafią nic zrobić w domu. On przy takiej kobiecie, która potrafi zrobić wszystko, kurczy się – cytuje dziennikarkę wp.pl.   

Dziennikarka podkreśliła także, że to częściej panie, a nie ich partnerzy zajmują się wykonywaniem remontów w domu. Zwróciła także uwagę, że to od kobiet zależy, czy ich synowie w przyszłości wyrosną na zaradnych mężczyzn, czy nie. 

Czy Dorota Szelągowska jest feministką?

Dorota Szelągowska stanowczo zaprzeczyła, że jest feministką. Gwiazda uważa, że pasuje do niej określenie „tradycjonalistka”. Wytłumaczyła swoje stanowisko w sposób, który wyraźnie zaskoczył Wojewódzkiego. Co powiedziała?

– Uwielbiam podział na płcie. Uważam, że są dwie płcie – mężczyzna i kobieta. Niech mnie zamkną… – czytamy na wp.pl

Kuba Wojewódzki próbował obrócić wypowiedź Szelągowskiej w żart. Wypowiedź Szelągowskiej na temat mężczyzn odbiła się szerokim echem w mediach. Szczególnie gorąco dyskutowano na temat słów kobiety odnośnie do kwestii płci i identyfikowania się jako tradycjonalistka.

Co sądzicie na temat wypowiedzi dziennikarki? Czy Dorota Szelągowska będzie musiała wytłumaczyć się fanom, co dokładnie miała na myśli? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota szelągowska
fot. instagram.coom @dotindotin

Dorota Szelągowska wzięła udział w programie Kuby Wojewódzkiego.

1
2
3
4
Poprzedni artykułNie żyje Izabela Skrybant-Dziewiątkowska. Liderka Tercetu Egzotycznego była chora na raka
Następny artykułAnna Grodzka nie miała łatwego życia. Jak radziła sobie z hejtem i transfobią?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.