Dorota Szelągowska ma powody do radości! Już wkrótce będzie urządzać własne mieszkanie, a do tego niedawno jej mama wzięła ślub ze znanym muzykiem. W życiu projektantki naprawdę wiele się dzieje!

Projektantka musi być przeszczęśliwa — od zawsze podkreśla, że mimo jej początkowo trudnej relacji z mamą, dziś są ze sobą bardzo blisko. Ślub mamy na pewno więc bardzo ją ucieszył! Kim jest jej tajemniczy wybranek? Okazało się, że są razem nie od dziś. Dorota Szelągowska i jej mama umieją dotrzymać tajemnicy!

Dorota Szelągowska: mama projektantki wzięła ślub!

Mama gwiazdy sama jest znaną postacią — to bardzo ceniona pisarka, Katarzyna Grochola! W niedawno emitowanym odcinku Dzień Dobry TVN mama Szelągowskiej wyznała, że 9 miesięcy temu wzięła ślub. W studio TVN pojawiła się z nowym małżonkiem! Kim jest wybranek Katarzyny Grocholi i czy Dorota Szelągowska jest zadowolona ze ślubu mamy? 

Projektantka ani pisnęła o tym, że jej mama wyszła za mąż! Najwyraźniej i mama i córka są dobre w zachowywaniu sekretów, choć pisarka w Dzień Dobry TVN twierdziła, że wcale nie trzymała ślubu w tajemnicy, a nawet, że regularnie pojawiała się w mediach w obrączce!

Jej córka musi być jednak zadowolona — była świadkiem kilku naprawdę trudnych związków matki, potem długo obserwowała jej zmagania z nowotworem. Dorota Szelągowska musi więc być bardzo szczęśliwa widząc, że mama odnalazła miłość!

Kim jest mąż Katarzyny Grocholi?

Pisarka wyszła za bardzo cenionego muzyka — Stanisława Bartosika. 

–  Mój mąż jest muzykiem, puzonistą. Puzoniści robią najlepsze drinki. […] Właściwie nic nas nie łączy, nie ma między nami żadnych podobieństw, więc chyba dlatego się pobraliśmy – mówi Katarzyna Grochola, nie kryjąc radości z obecności małżonka.

Para poznała się przypadkiem, na benefisie wspólnego przyjaciela. Pisarka nieco zawstydzona opowiedziała, że po czterech godzinach od poznania, Stanisław zapytał, czy może ją pocałować. 

– Mnie to tak strasznie rozśmieszyło, że się zgodziłam. To było kapitalne! – opowiada.

Od tamtej por minęły już dwa lata. Wspaniale, że Katarzyna Grochola nareszcie odnalazła miłość! I pisarka i jej córka, Dorota Szelągowska nie miały w życiu łatwo — widać jednak, że los jest teraz dla nich wyjątkowo wspaniałomyślny! Pani Katarzynie Grocholi i mężowi życzymy jak najwięcej szczęścia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota szelągowska
facebook.com/szelagowska.dorota

Dorota Szelągowska musi być przeszczęśliwa! Jej mama właśnie wyszła za mąż.