Dorota Szelągowska w pięknej stylizacji i perłach wygląda zjawiskowo! Zdjęcie, które ostatnio udostępniła, wzbudziło prawdziwy zachwyt fanów. Od razu pojawiły się pochlebne komentarze: Jak Marilyn Monroe – piszą zachwyceni internauci.

Prezenterka od lat wzbudza zachwyt widzów. Jej krótka blond fryzura, delikatny makijaż i bezbłędne stylizacje sprawiają, że nie możemy oderwać od niej wzroku! Dorota Szelągowska opublikowała fotkę, na której wygląda jak sama Marilyn Monroe – same zobaczcie.

Dorota Szelągowska zachwyca stylizacją

Na najnowszej fotce, która pojawiła się na instagramie Szelągowskiej, prezenterka wygląda jeszcze lepiej, niż zwykle! Charakterystyczna blond fryzura, sznur pereł i długa kanarkowożółta spódnica sprawiają, że gwiazda wygląda jak milion dolarów. Bezbłędna stylizacja i eleganckie wnętrze, w którym została sfotografowana Dorota Szelągowska, upodabniają ją do największych gwiazd Hollywood. Skąd pochodzi to zjawiskowe zdjęcie? Prezenterka pospieszyła z wyjaśnieniami.

– 2012 rok i mój autorski program Hotelove – to był cudowny czas!!! Wspominam go z rozrzewnieniem. Poniekąd kontynuacją tego pomysłu jest Tu jest pięknie. Mogę na chwile odrzucić młot i założyć ładne ubrania 🙂 – napisała Szelągowska pod zdjęciem.

Dorota Szelągowska jak Marilyn Monroe

Program Hotelove emitowany niegdyś na Domo+ był oryginalnym pomysłem na telewizyjne show – Dorota Szelągowska odwiedzała w nim rozmaite hotele wyróżniające się na tle innych wystrojem czy położeniem. Designerskie wnętrza doskonale komplementowały eleganckie stroje, które Szelągowska przywdziewała w programie – gwiazda wyglądała w nim nieco inaczej, niż w Dorota was urządzi! W końcu nie musiała tam niczego remontować – dziś wybiera raczej wygodne dżinsy i koszule.

Pod fotką w niezwykłej stylizacji pojawiło się mnóstwo zachwyconych komentarzy:

– Jaka Marilyn!

– Prawdziwa Marilyn Monroe na tym zdjęciu.

– Fantastyczne zdjęcie. Jesteś taka piękna!

– Marylin Monroe wypisz wymaluj! Już wcześniej zauważyłam, że jesteś do niej bardzo podobna.

– Marylin Monroe polskich metamorfoz domowych!

Widać, że nie tylko nam Dorota Szelągowska na zdjęciu przypomina piękną hollywoodzką aktorkę! Choć uwielbiamy ją także w bardziej codziennym wydaniu – trzeba przyznać, że taka elegancka stylizacja bardzo jej pasuje! Zobaczcie same.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/dotindotin

Dorota Szelągowska dziś wybiera raczej wygodne, choć stylowe ubrania.

instagram.com/dotindotin

Gwiazda ze swoją charakterystyczną blond fryzurą przypomina gwiazdy starego Hollywood!

dorota szelągowska
fot. materiały prasowe TVN/tvn.pl

Prezenterka dodała ostatnio zdjęcie, na którym do złudzenia przypomina samą Marilyn Monroe!

instagram.com/dotindotin

Gwiazda ma niesamowite wyczucie stylu!

dorota szelągowska
instagram.com/dotindotin

Na zdjęciu z 2012 roku Szelągowska naprawdę wygląda jak Marilyn! Prawda, że piękna?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak Anna Komorowska wyglądała w młodości? Pierwsza Dama na starych zdjęciach
  2. Agata Duda znów zachwyciła. Jej nogi do nieba i stylowa sukienka rozbiły BANK!
  3. Danuta Wałęsa o księdzu Rydzyku: „To nie ojciec. Żeruje na biednych”
  4. Michał Piróg porównuje PiS do Hitlera. „On też nienawidził Żydów i homoseksualistów”
  5. Suczka została porzucana przez rodzinę w wieku 18 lat. Wtuliła się w wolontariuszkę

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.