Dorota Szelągowska niedawno zdecydowała się na przeprowadzkę. Decyzja zaskoczyła fanów dziennikarki, którym jakiś czas temu chwaliła się, ile starań i serca włożyła w urządzenie poprzedniego miejsca. Jednak wygląda na to, że przenosiny naprawdę dobrze jej zrobiły! Nie uwierzycie, jak się urządziła — gwiazda pochwaliła się swoim nowym lokum i zachwyciła internautów!

W ostatnim czasie w jej życiu doszło do naprawdę wielu zmian. Dorota Szelągowska w ciągu roku zdążyła wyjść za mąż i powitać na świecie kolejne dziecko, a teraz dodatkowo — przeprowadzić się! Jedna z najsłynniejszych projektantek wnętrz w Polsce nie byłaby sobą, gdyby nie podzieliła się z fanami efektami swojej ciężkiej pracy nad urządzeniem nowego lokum. Pokazała nie tylko zdjęcia starannie przemyślanych wnętrz, lecz także zdradziła, gdzie dokładnie się znajdują. To jedna z najmodniejszych lokalizacji w stolicy, pełna miejsc, gdzie można dobrze zjeść oraz granicząca z przepięknym parkiem. 

Dorota Szelągowska przeprowadziła się?

Fani Doroty Szelągowskiej świetnie zdawali sobie sprawę, że ich ulubiona dziennikarka planuje przeprowadzkę. Już w połowie maja gwiazda TVN opublikowała zdjęcie, na którym z dumą prezentowała świeżo odebrane klucze. Jednak dopiero teraz Szelągowska zdecydowała się pokazać internautom wnętrze nowego lokum. Efekt jest zdumiewający!

Dorota Szelągowska urządziła swoje nowe biuro w nowoczesnym stylu. Na opublikowanych przez dziennikarkę zdjęciach widzimy przestrzenne pomieszczenie, którego jedna ze ścian jest w całości oszklona. Biała podłoga kontrastuje z niepomalowanymi ścianami, które nadają wnętrzu industrialnego charakteru. Żeby je ocieplić, gwiazda TVN zdecydowała się na zakup kanapy w odcieniu karmelu oraz stolika z drewnianym blatem. 

Gdzie jest biuro Doroty Szelągowskiej?

Biuro Doroty Szelągowskiej znajduje się w warszawskim Forcie 8. Jak czytamy na stronie fort8.pl, jest to przestrzeń na terenie XIX-wiecznego Fortu VIII Służew, którą przerobiono na powierzchnie biurowe oraz usługowe. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nic dziwnego, że tak klimatyczne miejsce chwyciło Dorotę Szelągowską za serce. Jeśli gwiazda TVN nabierze ochoty na relaks, może wyjść zjeść w jednej z pobliskich knajpek lub udać się na spacer do pobliskiego parku, w którym nadal znajduje się fosa i wąwóz. 

Urządzanie biura to niejedyne zajęcie Doroty Szelągowskiej. Projektantka wnętrz niedawno zdecydowała się także na radykalny remont kuchni. Zdradziła na Instagramie, że tym razem urządziła pomieszczenie w odcieniach czerni i granatu, z drobnymi elementami złota i różu. Nad blatami znajdują się spieki, które imitują marmur. 

Spodziewalibyście się, jaki styl preferuje Dorota Szelągowska? W swoich programach dokłada wszelkich starań, by zadowolić nie tylko siebie, lecz także uczestników. Jednak gdy przyszło do urządzania własnych wnętrz, mogła nareszcie dać upust fantazji i zaszaleć! Podoba wam się, jak urządziła biuro?

ZOBACZ ZDJĘCIA WNĘTRZ DOROTY SZELĄGOWSKIEJ:

dorota szelągowska
fot. instagram.com @dotindotin

Dorota Szelągowska jest zajęta nie tylko urządzaniem nowego biura, lecz także własnej kuchni. 

dorota szelągowska
fot. instagram.com @dotindotin

Nowe biuro dziennikarki TVN znajduje się w XIX-wiecznym Forcie 8. 

dorota szelągowska
fot. instagram.com @dotindotin

Dorota Szelągowska starannie przemyślała wygląd nowego biura. 

ZOBACZ TEŻ:

    1. Żona znalazła tajemny zeszyt męża. Gdy zobaczyła, co w nim zapisywał, była zdruzgotana: „Jestem zniesmaczona, rozczarowana i zwyczajnie mi przykro”
    2. Praktycznie wszyscy piją ją codziennie. O 90% zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór 
    3. Doda podjęła ważną decyzję. „Przestałam pić alkohol, bo mój mąż nie pije”
    4. Barbara Kurdej-Szatan skomentowała odejście z TVP: ”Można było zrobić to w bardziej elegancki sposób”
    5. Syn Kasi Nosowskiej zaręczył się. Jego teściowa to znana dziennikarka

źródło: wp.pl, fort8.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.