Dorota Szelągowska nie miała łatwego dzieciństwa. W poruszającej rozmowie z Magdą Mołek projektantka zdradziła wiele na temat swojej młodości, dzieciństwa i dojrzewania. Miałam ojczyma alkoholika, który był pedofilem – wyznaje w wywiadzie Szelągowska.

W programie W roli głównej Dorota Szelągowska zdobyła się na szokujące wyznanie. Do tej pory nie opowiadała zbyt chętnie o swoim życiu prywatnym ani o czasach dzieciństwa. Wywiad z Magdą Mołek ujawnił jednak wiele trudnych dla gwiazdy wspomnień. Projektantka opowiedziała o swoich trudnych relacjach z mamą i ojczymem.

Dorota Szelągowska: szokujące wyznanie 

Dzieciństwo gwiazd często skrywa za sobą wiele tajemnic, często bardzo bolesnych. Przykładem tego jest historia Doroty Szelągowskiej, która znana jest z pogodnego usposobienia i uśmiechu zawsze goszczącego na jej twarzy. Nikt chyba nie przypuszczał, że życie gwiazdy kiedyś nie było usłane różami i skrywa wiele sekretów. W wywiadzie z Magdą Mołek padły bardzo odważne wyznania. 

Dzieciństwo Doroty Szelągowskiej nie było usłane różami

Córka Katarzyny Grocholi zdradziła, że dzieciństwo było dla niej trudnym czasem. Przyznała jednak, że gdyby mogła zmienić bieg wydarzeń, nie zrobiłaby tego. 

– Gdybyś mi powiedziała: Hej, cofniesz czas, nie będziesz miała ojczyma alkoholika, który był pedofilem, nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będziesz miała… różnych rzeczy, ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego… Nie oddałabym tego za nic (…) Bo to mnie zbudowało – wyznała gwiazda TVN Style w szczerym wywiadzie.

Relacje Doroty Szelągowskiej z mamą

Prowadząca programu Dorota was urządzi opowiedziała też o swojej relacji z mamą, która nie zawsze była idealna.

– Moja mama jest cudowną, barwną postacią i dosyć specyficzną mamą. Myślę, że nie dostałam tyle wsparcia w dzieciństwie, ile powinnam była dostać, ale też dlatego, że moja mama miała raka. Moja mama umierała, moi rodzice się rozwiedli, miała własne problemy. Myślę, że dała mi tyle miłości, ile była w stanie, ale to chyba nie było wystarczające.

Słowa projektantki poruszyły widzów. Dziś gwiazda słynie z uśmiechu i pozytywnego nastawienia do życia, dogaduje się z mamą i wiedzie szczęśliwe życie rodzinne. Dorota Szelągowska jest idealnym przykładem tego, jak można odmienić swój los na lepsze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota szelągowska
instagram.com/dotindotin

Życie Doroty Szelągowskiej nie było tak beztroskie, jakby się mogło wydawać.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułTatuaże polskich gwiazd. Najbardziej romantyczne i szokujące przykłady
Następny artykułStuu – wzrost Youtubera zaskoczy niejednego fana. Jest niewysoki
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.