Dorota Szelągowska dawno nie była taka szczęśliwa!  Projektantka pochwaliła się zaskakująca nowiną za pośrednictwem mediów społecznościpowych. Zewsząd spływają gratulacje od jej wielbicieli. Jedno jest pewne — nadszedł czas wielkich zmian! Co wydarzyło się w jej życiu? 

Wydawać by się mogło, że Dorota Szelągowska osiągnęła już wszystko. Odnalazła szczęście w życiu prywatnym, ma dwójkę wspaniałych dzieci, kochającego i wspierającego męża, a jej kariera rozwija się w błyskawicznym tempie. Okazuje się, że los był dla niej hojny, bo na jej twarzy po raz kolejny pojawił się uśmiech. Projektantka poinformowała o kolejnych zmianach, które zaszły w jej życiu! O co chodzi?

Dorota Szelągowska podzieliła się radosną nowiną

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że Dorota Szelągowska rozwija się na kilku płaszczyznach. Z powodzeniem prowadzi autorskie programy, w których przeprowadza mieszkaniowe rewolucje. Ponadto ma własne biuro projektowe. Zespół stworzony z najlepszych architektów wnętrz zajmuje się konsultacjami, a także projektami kompleksowymi, nadzorowaniem i wszelkimi metamorfozami. Kto wie, może Dorota i jej ekipa stworzą wyjątkowy projekt właśnie dla ciebie? 🙂

Nowy etap w życiu projektantki

Gwiazda poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że odebrała właśnie klucze do nowej pracowni! Fani Doroty obsypali ją gratulacjami, a na zdjęciu, które zamieściła w sieci widać olbrzymią radość i niskrępowaną satysfakcję. Zdjęcie opatrzyła następującym podpisem:

Tak właśnie wygląda szczęśliwy człowiek! Odebrałam klucze do swojego nowego biura!!! Nie mogę przestać się uśmiechać – napisała Dorota na swoim profilu na Instagramie.

Nic dziwnego, że uśmiech nie schodzi z jej twarzy — dla każdej projektantki i projektanta nowe miejsce pracy to nowa energia, nowe wyzwania i nowe projekty, a jak doskonale wiemy, Szelągowska spełnia się w swojej pracy w stu procentach.

Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota szelągowska
instagram.com @dotindotin

Dorota Szelągowska poinformowała swoich wielbicieli o zmianach, które zaszły w jej życiu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułOtylia Jędrzejczak jest w ciąży! Gwiazda pokazała zdjęcie z brzuszkiem
Następny artykułPola Raksa od lat nie jest aktorką. Gdy dowiecie się co teraz robi, polecą łzy