Dorota Szelągowska właśnie podjęła decyzję, która zaważy na jej przyszłym życiu. Dziennikarka zdecydowała się na OGROMNĄ zmianę. Nie każda z nas by się na to odważyła! „Remontuje swoje życie”, wyjaśniła tajemniczo. O co chodzi? 

Na sukces zapracowała sama – nie pomogły jej ani koneksje rodzinne, ani pieniądze, których zresztą nie miała. Teraz gdy po wielu latach wreszcie znalazła spokój i stabilizację, na własne życzenie dokonuje kolejnej rewolucji! Dorota Szelągowska zdecydowała się na coś zupełnie niespodziewanego. Myślicie, że postąpiła słusznie? A może powinna była cieszyć się tym, co już ma?

Co zrobiła Dorota Szelągowska?

Jak informuje portal pomponik.pl, Dorota Szelągowska zdecydowała się na wyprowadzkę z dotychczasowego domu. W jego urządzenie włożyła mnóstwo czasu i wysiłku. Do niedawna gwiazda mieszkała na Warmii.

Mazurski dom dziennikarki był urządzony w minimalistycznym i nowoczesnym stylu. Szelągowska czuła ogromną dumę z tego, jak mieszka i regularnie publikowała na Instagramie zdjęcia swojego gniazdka. Tym razem dziennikarka zamierza zaszaleć z wystrojem! 

 – Teraz wyposażam i dekoruję nowe mieszkanie. Będzie ono totalnie kolorowe. Sama nie podejrzewałam siebie o taki szał –zdradziła niedawno. I obym tylko swego życia nie musiała już remontować… – cytuje Dorotę Szelągowską pomponik.pl

Co miała na myśli Dorota Szelągowska, mówiąc o „remontowaniu życia”? Gwiazda po wielu latach wreszcie zdołała ustabilizować swoje życie prywatne i w 2017 roku wzięła cichy ślub ze swoim obecnym mężem, Michałem. Parze w tym wyjątkowym momencie towarzyszyli jedynie świadkowie – zabrakło nawet najbliższej rodziny! 

Z kim była Dorota Szelągowska?

Zanim Dorota Szelągowska ostatecznie odnalazła szczęście u boku obecnego męża, kilka razy musiała leczyć złamane serce. Jak informuje portal pomponik.pl, przez ostatnią ceremonią dziennikarka już dwukrotnie wchodziła w związek małżeński. 

Pierwszym mężem Doroty Szelągowskiej miał być ojciec jej pierworodnego syna Antka. Gwiazda miała zaledwie dwadzieścia jeden lat, kiedy powiedziała „tak”. Niestety, małżeństwo ostatecznie nie przetrwało, a Szelągowska znalazła pocieszenie w ramionach… jednego ze świadków! Był to znany muzyk Adam Sztaba. Niestety, trzynaście lat po ślubie para wzięła rozwód. 

Dorota Szelągowska to prawdziwa kobieta z klasą, która nigdy nie pozwala sobie na publiczne krytykowanie byłych partnerów. Uważa, że wszystkie niepowodzenia i nieszczęścia uczyniły ją silniejszą, a z każdej porażki można wyciągnąć naukę. Powinniśmy brać z niej przykład!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota szelągowska
fot. instagram.com @dotindotin

Dorota Szelągowska niedawno podjęła bardzo poważną decyzję.