Dorota Szelągowska pokazała się w zupełnie nowym wydaniu! Gwiazda jeszcze nigdy tak nie wyglądała. Właśnie wróciła z festiwalu? Z trudem ją rozpoznaliśmy. Nie zgadniecie, kto ją tak uczesał.

Dorota Szelągowska zaszalała! Dodała zdjęcie, na którym pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Takiej jej nie znaliście! Wygląda niezwykle młodzieżowo! W dodatku nie ma na sobie ani grama makijażu. Odlot!

Dorota Szelągowska: nowa fryzura

Dorota Szelągowska kojarzy nam się z perfekcyjnie ułożoną fryzurą. Tym razem pokazała się w zupełnie nowym, szalonym wydaniu! Gwiazda odpoczywa na Warmii w gronie najbliższych. Wśród nich znalazła się nastolatka, która postanowiła nieco odświeżyć wizerunek prezenterki! Powiedziała, że ciocia będzie wyglądała jak raperka! Jaką fryzurę ma Dorota Szelągowska? Gwiazda zgodziła się na dwa dobierane warkocze! 

Nowa fryzura Doroty Szelągowskiej to najgorętszy trend prosto z letnich festiwali! Noszą je niemal wszystkie młode gwiazdy, a także sama Kim Kardashian! Prezenterka wie co zrobić, aby być na czasie! 

Dorota Szelągowska: włosy

Warkocze to bardzo wygodna i jednocześnie modna fryzura. Dziewczynka wiedziała, jak sprawić cioci przyjemność! Nowa fryzura poprawiła humor wypoczywającej Dorocie Szelągowskiej.

Tak wygodna, wakacyjna fryzura to z pewnością świetny sposób na chwilę odpoczynku od codziennego układania włosów. Gwiazda bardzo dba o swoje włosy, tym bardziej że jakiś czas temu przeżyła mały koszmar. Wiosną ubiegłego roku udała się do salonu innego niż zwykle i tam spotkało ją przykre doświadczenie. Jej włosy zostały… spalone. Stały fryzjer gwiazdy robił, co mógł, aby naprawić szkody, ale nawet pomimo cięcia włosy sukcesywnie odpadały, jak napisała prezenterka. To niesamowite, ale Dorota Szelągowska w każdym wydaniu wygląda obłędnie!

ZOBACZ ZDJĘCIA DOROTY SZELĄGOWSKIEJ:

Dorota Szelągowska
instagram.com/dotindotin/

Dorota Szelągowska zaszalała z fryzurą!

Dorota Szelągowska
instagram.com/dotindotin/

Gwiazda nie wstydzi się pokazywać bez makijażu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marta Manowska pokazała jak mieszka. Jest przestronnie, jasno i nowocześnie
  2. Kinga Rusin może być dumna z córki! Iga Lis doceniona przez prestiżowy serwis „Politico”
  3. Młodziutka gwiazda „Rodzinki.pl” w ogniu krytyki. Pokazała odważne zdjęcie
  4. Michał Wiśniewski chce wrócić do Dominiki Tajner? Gwiazdor zdobył się na zaskakujące wyzwanie
  5. Iwona Pavlovic pokazała 86-letnią mamę. Fani zasypali obie komplementami
Poprzedni artykułZarobki 30-letniej gwiazdy są astronomiczne. Niedługo może zostać miliarderką
Następny artykułEwa Farna pokazała sylwetkę po porodzie! Gwiazda widocznie schudła
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.