Dorota Szelągowska schudła! Gwiazda chciała powrócić do wagi sprzed ciąży i jej się to udało! W nowej odsłonie pokazała się podczas tegorocznej gali TeleKamery Tele Tygodnia 2019. Jak się zaprezentowała na czerwonym dywanie?

Wiele kobiet marzy o perfekcyjnej figurze już kilka dni po urodzeniu dziecka, jednak udaje się to tylko największym szczęściarom, a na wymarzone efekty często trzeba trochę poczekać. Dorota Szelągowska schudła po urodzeniu córki i wygląda zjawiskowo! W jaki sposób powróciła do formy?

Jak schudła Dorota Szelągowska?

Dla wielu kobiet powrót do figury sprzed ciąży to nie lada wyzwanie. Po dziewięciu miesiącach noszenia pod sercem nowego życia organizm przechodzi ogromne zmiany, a hormony wówczas szaleją. Natłok obowiązków związany z nową rolą wymaga wielkiego zaangażowanie, determinacji i wewnętrznego spokoju. 

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Kobiety zmieniają się wówczas zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Projektantka wnętrz ponad rok temu urodziła córkę, Wandę. Nie kryła radości, a gratulacjom nie było końca. Po wymagającym okresie w życiu każdej matki, w którym skupiała się przede wszystkim na dobru dziecka, postanowiła nieco bardziej zadbać o siebie. 

Dorota Szelągowska schudła

Dorota przez długi czas pracowała nad formą, a od niedawna możemy podziwiać jej spektakularną metamorfozę.

Jakiś czas temu gwiazda na swoim Instagramie w żartobliwy sposób opowiedziała o swojej wadze:

– Chciałabym, żeby do wagi sprzed ciąży wracało się tak łatwo, jak z wizyty od fryzjera. Jak ja zrzucę te 15 kilogramów? Choć teraz to już pewnie 10 w tej nowej fryzurze, bo moje włosy ważyły 5  – przyznała projektantka. 

Podczas gali TeleKamery mogliśmy podziwiać gwiazdę w wyjątkowej, eleganckiej odsłonie. Gwiazda zachwyciła wszystkim wieczorową stylizacją, która podkreślała atuty jej figury. Szelągowska pilnie strzeże życia prywatnego i do tej pory nie zdradziła, w jaki sposób udało jej się schudnąć. Jednak jesteśmy przekonani, że nie zapomniała o zrównoważonej diecie i regularnej aktywności fizycznej. 

Dorota Szelągowska stała się inspiracją dla wszystkich kobiet, które wciąż walczą z dodatkowymi kilogramami po ciąży. Jak podoba wam się w nowej odsłonie? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota szelągowska schudła
instagram.com @dotindotin

Dorota Szelągowska schudła po ostatniej ciąży. W nowej odsłonie mogliśmy ją podziwiać na gali TeleKamery Tele Tygodnia 2019.