Dorota Szelągowska: ślub wzięła w tajemnicy. Ceniona dziennikarka zdecydowała się na skromną ceremonię ślubną. Za przyjęcie zapłaciła 65 zł! Tutaj nasuwa się pytanie ze strony fanów – jak to możliwe? Okazuje się, że  goście bawili się na przyjęciu Szelągowskiej lepiej niż na hucznym weselu! Też jesteście ciekawi, jak tego dokonała? Sprawdźmy! 

Gwiazda telewizji HGTV działa prężnie w branży dekoracyjnej wnętrz. Mogłoby się wydawać, że jako profesjonalistka pragnie mieć ślub jak z bajki, w otoczeniu dizajnerskich gadżetów i białych stołów. Okazuje się, że wręcz przeciwnie. Jesteście ciekawi, jak wyglądał ślub Doroty Szelągowskiej?

Dorota Szelągowska: ślub gwiazdy był niecodzienny  

Sympatyczna prezenterka brała już jeden ślub w 2013 z Adamem Sztabą, cenionym kompozytorem. Para jednak postanowiła rozwieść się w 2015 roku, choć ich wesele w Rzecewie było w iście bajecznym wydaniu. Na galę zostały zaproszone również gwiazdy. Jak widać, wielkie przyjęcie nie przełożyło się na ich szczęście w związku. Jednak rozwód umożliwił Szelągowskiej poznanie mężczyzny, o którym mówi, że jest jej ideałem!  

Dorota Szelągowska: ślub z kolejnym wybrankiem odbył się dwa lata później, w listopadzie 2017 roku. Sama uroczystość przebiegła w nieoczywisty sposób- w urzędzie w Wilanowie oprócz pary pojawiło się tylko czterech gości! Nie chcąc zapeszyć swojej świetnej relacji z tajemniczym mężczyzną, postanowiła tym razem wydać na własne wesele jedynie 65 złotych! Za tę kwotę kupiła w Dunkin Donuts pięć pączków i tyle samo kaw w znanej i lubianej sieciowej cukierni, która znana jest z bogatej oferty słodkich wypieków. Zabawa trwała dosłownie 15 minut! W wywiadzie podkreśla, że huczne wesele niestety nie jest gwarantem udanego małżeństwa i przypomina swój ślub ze Sztabą, który zakończył się w ostateczności rozłąką!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Dorota Szelągowska: ślub
Fot.: dotindotin/ Instagram 

Choć sama prowadzi programy o tematyce dekoracji wnętrz, jej ślub i wesele w 2017 roku kosztował zaledwie 65 złotych! Nie było na nim ani wielkich bukietów, ani dizajnerskich mebli. 

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.