Dorota Szelągowska: syn gwiazdy HGTV jest już prawie pełnoletnim młodzieńcem. Choć nie pojawia się w mediach społecznościowych zbyt często, Szelągowska co jakiś czas przemyca do cyberprzestrzeni jego urocze zdjęcia. Jak wygląda syn Doroty Szelągowskiej? Kto jest jego ojcem, a który partner mamy stał się mu bardzo bliski? Wszystkiego dowiecie się w tym artykule.

Dorota Szelągowska: syn nie jest jej jedynym dzieckiem. Na początku tego roku gwiazda HGTV urodziła córeczkę, dla której zrobiła przyjęcie powitalne. Całość pokazała na Instagramie, a spekulacje dotyczące jej ciąży potwierdziły się wraz z kolejnymi ujęciami. Obecnie nie tylko opiekuje się starszym Antkiem, ale przede wszystkim musi dbać o maleństwo!

Dorota Szelągowska dzieci 

Dorota Szelągowska od zawsze marzyła o sporej rodzinie, a w lutym 2018 roku spełniła swoje marzenie o młodszej siostrze syna. Antek Szelągowski, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko chłopca, jest owocem miłości gwiazdy z pierwszym mężem.

Jej drugi mąż z kolei może pochwalić się sporym dorobkiem artystycznym, z racji na wykonywany zawód. Oprócz tego, że na co dzień zajmuje się komponowaniem, zasiadał również w jury popularnego programu rozrywkowego w Polsacie Must Be The Music

Dorota Szelągowska: syn Antoni Hartlieb przyszedł na świat w 2001 roku, jako owoc miłości między młodziutką dziennikarką a wokalistą teatrów muzycznych, Pawłem Hartliebem. Niestety związek nie przetrwał próby czasu i Dorota Szelągowska związała się niedługo potem ze znanym kompozytorem, Adamem Sztabą. Małżeństwo zawarte w 2013 roku rozpadło się dwa lata później. Według portalu gwiazdy.wp.pl, Antoni bardzo przeżył rozstanie swojej mamy z jurorem Must Be The Music

Czym zajmuje się jej syn, Antoni? W wywiadzie udzielonym dla portalu Pomponik, gwiazda HGTV zwierzyła się, że Antoni poważnie myśli o…aktorstwie!

– Mój syn występuje. Chodzi do szkoły, która kształci go w różnych kierunkach, myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie tędy droga. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony na pięć minut, może być krzywdą dla dziecka. – powiedziała Szelągowska.

Dorota Szelągowska Instagram

Dorota Szelągowska: syn Antek jest jej pierwszym dzieckiem, ale córka to również wyczekiwana i utęskniona miłość! Wanda Szelągowska ma niecały roczek, ale na pewno nie musi się martwić o to, że jej zdjęcia będą publikowane na łamach portali społecznościowych. Prezenterka strzeże swojej prywatności i nie zamierza dzielić się każdą chwilą spędzoną z tak liczną rodziną.   

To świadczy o jej zdrowym podejściu do kwestii macierzyńskich i wychowawczych. Co możemy zatem znaleźć na Instagramie Szelągowskiej? Jest tu bardzo dużo ujęć z programu, który obecnie prezenterka prowadzi- Dorota was urządzi.

Dorota Szelągowska syn- ZOBACZ ZDJĘCIA:  

dorota szelągowska syn
dotindotin/ Instagram 

Dorota Szelągowska syn rzadko pojawia się na portalach społecznościowych, ale reszta rodziny chętnie pozuje do śmiesznych ujęć. 

1
2
3
4
Poprzedni artykułZnaki zodiaku i pieniądze. Które znaki zodiaku są mistrzami oszczędzania, a które są najbardziej rozrzutne?
Następny artykułWeronika Rosati: Robert Śmigielski mówi dość. Czy aktorka stanie przed sądem?
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.