Dorota Szelągowska: syn gwiazdy dołączy do obsady „Na Wspólnej”. To zaskakująca wiadomość, bo wcześniej gwiazda TVN nie wspominała o tym, że jej ukochany syn, chce zostać aktorem. Okazuje się, że 18-latek bardzo poważnie myśli o karierze w zawodzie. Zostanie gwiazdą?

Serial Na Wspólnej jest nie tylko trampoliną do większej kariery dla wielu młodych gwiazd, ale również kształci przyszłych aktorów pod względem ciekawych ról. Nic dziwnego, że do obsady serialu chciałby dołączyć syn Doroty Szelągowskiej, który został wychowany w medialnej rodzinie. W końcu jego babcia to również znana osobowość.

Dorota Szlelągowska: syn gwiazdy chce zostać aktorem!

Syn Doroty Szelągowskiej chce zostać aktorem, a szkoła, do której obecnie uczęszcza chłopak, kształci go w kierunku artystycznym. Antek chciałby jednak zacząć także zdobywać nieco praktycznych informacji na temat swojego warsztatu, dlatego rola w cenionym przez widzów serialu TVN byłaby spełnieniem jego zawodowych marzeń.

Jeszcze dwa lata temu podczas wywiadu z portalem Pomponik.pl, ceniona dekoratorka wnętrz uważała, że aktorstwo jest synonimem ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń. Tym samym podkreślała, że chciałaby wybrać dla swojego dziecka nieco inną drogę rozwoju. 

Kim jest syn Szelągowskiej, Antoni Szelągowski?

Dorota Szelągowska: syn jest uczniem liceum o profilu artystycznym. 18- latek interesuje się szeroko rozumianym filmem, a swoją przyszłość wiąże z zawodem aktora. Niedawno otrzymał propozycję zagrania jednego z bohaterów Na Wspólnej, gdzie wcieli się w swojego rówieśnika i jednocześnie dobrego kolegę innych bohaterów.

Chłopiec urodził się, gdy Dorota Szelągowska miała 20 lat i była jeszcze związana ze swoim pierwszym mężem. Utrzymuje jednak dobre stosunki z Adamem Sztabą, z którym ożeniła się w 2013 roku. Myślicie, że jego kariera artystyczna miała również wpływ na Antka?

Dorota Szelągowska: syn- ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Dorota Szelągowska syn
Fot.: dotindotin/ Instagram 

Dorota Szelągowska znana jest z pomagania i dekorowania wnętrz, a media to dla jej środowisko naturalne. Nic dziwnego, że jej syn także chce zrobić karierę w telewizji.

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.