Dorota Szelągowska w mocnych słowach wypowiedziała się na temat świąt. Projektantka wnętrz nie kryła emocji i jasno wyraziła swoje stanowisko w tej sprawie:  Wielkanoc to nie jest impreza, to wielkie świeto – wyznała gwiazda w jednym z wywiadów. Czy w tej kwestii Szelągowska jest tradycjonalistką?

Święta dla wielu osób kojarzą się wyłącznie z pośpiechem, nadmiernym stresem, długimi kolejkami w centrach handlowych i gorączkowymi przygotowaniami w kuchni. Dorota Szelągowska jasno wyraziła swoje zdanie na temat świąt. Co takiego powiedziała gwiazda? Przekonajmy się! 

Co powiedziała Dorota Szelągowska na temat świąt?

Gwiazda TVN Style nie kryła rozczarowania względem współczesnego podejścia do świąt wielkanocnych. Okazało się, że w sprawie uroczystości kościelnych Szelągowska ma bardzo konserwatywne podejście, o czym opowiedziała w rozmowie z portalem Pudelek:

Wielkanoc to nie jest impreza, tylko wielkie święto kościelne. Wszystkie święta kojarzą mi się z babcią, dzięki niej umiem gotować.  W tym roku moją rodzinę zaprosiłam na Warmię. Najważniejsze jest to, że spędzę czas z tymi, których bardzo kocham – wyznała gwiazda. 

Jak Dorota Szelągowska spędzi święta?

Okazuje się, że w kwestiach świąt Szelągowska pozostaje tradycjonalistką. Święta to dla niej wyjątkowy czas bliskości, nadziei, radości i ciepłą. Dziennikarka najchętniej spędza świąteczne dni w gronie najbliższych jej osób – rodziny i przyjaciół. Z pewnością w tak pięknych okolicznościach przyrody jak Warmia celebracja tych wyjątkowych dni będzie o wiele przyjemniejsza! 🙂

Projektantka wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej bardzo ważna i z pewnością Dorota Szelągowska z zapartym tchem oczekuje na Święta Wielkanocne. Mamy nadzieję, że spędzi ten czas w wyjątkowy sposób! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota szelagowska
instagram.com @dotindotin

Dorota Szelągowska od lat obecna jest w polskim show-biznesie.