Dorota Szelągowska: wiek gwiazdy nas zaskoczył. Prezenterka jest pełna młodzieńczej energii i pasji. Nic dziwnego, że jej metryka zupełnie nie zgadza się z tym, jak postrzegają ją widzowie. Poznaj wiek Doroty Szelągowskiej. My dawaliśmy dziennikarce dziesięć lat mniej!

Liczba w metryce zupełnie nie wpływa na styl życia prezenterki. Każdy aspekt codzienności Szelągowskiej wzbudza wielkie zainteresowanie wśród fanów jej programów. Chociaż wiemy wiele o życiu prywatnym gwiazdy, a niedawno gratulowaliśmy narodzin córeczki Wandy, to jednak niewiele osób pamięta, ile właściwie ma lat. Nic dziwnego – należy do grona nielicznych osób, które wyglądają na znacznie młodsze niż w rzeczywistości. My znamy odpowiedź!

Dorota Szelągowska: wiek gwiazdy to niemałe zaskoczenie. Dawaliśmy jej minimum dziesięć lat mniej, a wy?

Dorota Szelągowska przyszła na świat 26 września 1980 roku, więc w ubiegłym roku obchodziła trzydzieste ósme urodziny. Zaskoczeni? Sądziliśmy, że prowadząca hitów Dorota was urządzi i Dorota inspiruje dopiero zbliża się do trzydziestki. 

Najpiękniejszym prezentem, jaki Dorota Szelągowska otrzymała od losu w zeszłym roku, były narodziny jej córeczki. Mała Wanda, owoc miłości Doroty i pochodzącego z gór Michała, przyszła na świat w styczniu. Tym samym dziennikarka udowodniła, że nie tylko dwudziestolatki mogą rodzić dzieci i dojrzałe kobiety są równie dobrymi matkami, co ich młodsze koleżanki.

Ostatnie lata były dla Doroty Szelągowskiej czasem zmian. Co się działo w jej życiu

Dziewczynka nie jest jedyną pociechą Szelągowskiej: w 2001 roku ze związku z wokalistą Pawłem Hartliebem przyszedł na świat jej syn Antoni. Przez dwa lata dziennikarka była żoną kompozytora Adama Sztaby, ale w 2015 roku para rozwiodła się. 

Dorota Szelągowska może pochwalić się, że w wieku 38 lat ma na koncie naprawdę spektakularną karierę. Nic dziwnego: zaczęła na to pracować jako nastolatka. Miała zaledwie osiemnaście lat, kiedy została zatrudniona przez Telewizję Polską do prowadzenia popularnego programu Rower Błażeja. Później była prezenterką w śniadaniówkach Kawa czy herbata i Pytanie na śniadanie.  

Szelągowska długo szukała dziedziny, która byłaby jej prawdziwą pasją. Ostatecznie stanęło na urządzaniu wnętrz: dziś gwiazda ma na koncie aż pięć autorskich programów! Jej Instagram jest pełen zdjęć z bliskimi, pomysłów na spędzanie wolnego czasu i porad dla fanów. 

Swoim postępowaniem Dorota Szelągowska udowodniła, że wiek to tylko cyfra, a każdy czas jest dobry, by zmienić coś na lepsze w swoim życiu. Gratulujemy!

Zobaczcie zdjęcia Doroty Szelągowskiej. Też dajcie jej najwyżej trzydziestkę?

dorota szelągowska wiek
fot. instagram.com @dotindotin

Dorota Szelągowska jest córką znanej pisarki Katarzyny Grocholi. Są do siebie podobne?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJoanna Kulig. Od „Szansy na sukces” do Hollywood, historia niebywałej kariery
Następny artykułWyznanie Marcina: „Mam dwójkę dzieci… właśnie dowiedziałem się, że od dziecka jestem bezpłodny”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.