Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Szelągowska pokazała wnętrze biura, uwagę przykuwa oryginalna ściana. „Moja babcia miała taką w piwnicy”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 24.07.2019 18:34

Dorota Szelągowska pokazała wnętrze biura, uwagę przykuwa oryginalna ściana. „Moja babcia miała taką w piwnicy”

Dorota Szelągowska
Magazyn VIVA!, CC BY 3.0 , via Wikimedia Commons

Dorota Szelągowska pokazała wnętrza swojego biura. Projektantka zamieściła na Instagramie pierwsze zdjęcie po powrocie do pracy, na którym pokazała swoim fanom wygląd swojego nowego biura. Największą uwagę internautów wzbudziła oryginalna ściana. – Moja babcia miała taką w piwnicy – piszą w komentarzach. Jest aż tak źle?

Jesteście ciekawi, jak mieszka i pracuje Dorota Szelągowska? Gwiazda TVN Style pokazała, jak wygląda jej biuro – niecodzienne umeblowanie i oryginalny styl sprawiają, że obok wnętrz Szelągowskiej nie da się przejść obojętnie. Biuro dziennikarki jest utrzymane w surowych kolorach, za to dom jest przytulny i luksusowy. Zobacz, jak prezentuje się biuro i mieszkanie słynnej dekoratorki wnętrz.

Jak wygląda biuro Doroty Szelągowskiej?

Biuro Doroty Szelągowskiej jest urządzone minimalistycznie i dominują w nim surowe wnętrza. Znana dekoratorka wnętrz po krótkiej przerwie wróciła do pracy i z tej okazji zdecydowała się pokazać fanom swoje biuro.

Jeszcze nigdy nie cieszyłam się tak bardzo na powrót do pracy – napisała pod postem na Instagramie.

Jak wygląda biuro Doroty Szelągowskiej? Miejsce pracy gwiazdy TVN jest urządzone skromnie i z klasą, utrzymane w minimalistycznym stylu. Wnętrze jest surowe i utrzymane w szarościach, pojawiają się również drewniane elementy. Najbardziej komentowanym elementem biura gwiazdy jest pozostawiona w stanie surowym ściana. Fani są podzieleni – jednym podoba się rustykalny i surowy design biura Szelągowskiej, inni wyśmiewają „odrapaną” ścianę:

Moja babcia miała taką w piwnicy
Kto by nie chciał wracać do takiego miejsca pracy
Cudnie – piszą internauci w komentarzach.

Gdzie mieszka Dorota Szelągowska?

Dorota Szelągowska na co dzień mieszka w Warszawie, jednak chętnie wraca do swojego wielkiego domu na Mazurach, gdzie może w spokoju naładować baterię przed kolejnymi wyzwaniami. Jak wygląda dom Doroty Szelągowskiej? W mazurskim domu dziennikarki dominuje minimalizm i otwarta jasna przestrzeń, a skrupulatnie dobrane elementy sprawiają, że aż chce się do niego wracać.

Jednym z ważniejszych pomieszczeń w każdym domu jest kuchnia, która w willi Szelągowskiej jest urządzona ze smakiem i stylem. Widnieją w niej wielkie okna, dzięki czemu dziennikarka może cieszyć się dziennym światłem. Kuchnia jest połączona z pokojem dziennym, w którym znajdziemy także biały kominek, idealnie się sprawdzający podczas zimowych wieczorów.

Podobnie jak w biurze, w domy Doroty dominują drewniane elementy, które z kolorowymi dodatkami tworzą jedyną w swoim rodzaju całość. Przekonajcie się zresztą sami oglądając zdjęcia w galerii. Co myślicie o ścianie w biurze Szelągowskiej?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dorota Szelągowska

Biuro Doroty Szelągowskiej.

dorota szelągowska

Część internautów nie doceniło nowoczesnego designu biura.

Dorota Szelągowska

Dom dziennikarki znajduje się na Mazurach.

Dorota Szelągowska

Dom jest nowoczesny i przytulny zarazem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Siostra Jennifer Lopez to prawdziwa piękność. Kim jest Lynda Lopez i czym zajmuje się na co dzień?
  2. Jolanta Pieńkowska z mężem przekazała 50 milionów na pomoc młodym ludziom! Spektakularny gest dziennikarki TVN
  3. Jak nosić damski garnitur? Najmodniejsze fasony, pomysły na inspiracje
  4. Michał Piróg z partnerem w łóżku! Gwiazdor TVN udostępnił intymne zdjęcie
  5. Film o Annie Przybylskiej nie powstanie. Rodzina podjęła trudną decyzję