Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Wellman ostro o plażowiczach nad Bałtykiem. „Rechoczą obleśnie i robią niestosowne uwagi”
Karol Osiński
Karol Osiński 20.08.2020 23:48

Dorota Wellman ostro o plażowiczach nad Bałtykiem. „Rechoczą obleśnie i robią niestosowne uwagi”

Dorota Wellman
fot. Jan BIELECKI/East News

Dorota Wellman od lat przyciąga do siebie rzeszę widzów. Sympatyczna dziennikarka tym razem postanowiła wypowiedzieć się na temat polskich plażowiczów. Niestety nie miała nic miłego do powiedzenia. Z jej ust padły szokujące słowa. Według niej w Grecji jest całkowicie inaczej. Prowadząca Dzień Dobry TVN nie owijała w bawełnę.

Dorota Wellman jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Przez wiele lat cieszy się sympatią widzów, głównie dzięki swojej otwartości i szczerości. Tym razem wypowiedziała się na temat plażowiczów spędzających czas nad Bałtykiem. Według niej, pokazując się w kostiumie kąpielowym nad polskim morzem, narażamy się na drwiny, w Grecji natomiast jest całkowicie inaczej.

Dorota Wellman nie owija w bawełnę

Dorota Wellman często spotyka się z nieprzyjemnymi słowami rzucanymi w jej kierunku. W jednym z wywiadów przyznała, że często spotyka się z takimi słowami jak wieloryb, świnia czy baleron. Jednak w pełni przyznaje się do samoakceptacji, czym zyskuje jeszcze większą sympatię.

Słowa kierowane pod jej adresem po prostu ignoruje. Dorota Wellman ujawniła, że jej problemy z nadwagą wzięły się przez zaburzenia gospodarki hormonalnej. Podczas pobytu nad polskim, morzem doświadczyła nieprzyjemnych sytuacji.

Na plaży człowiek człowiekowi wilkiem, bo patrzy na innych wilkiem. I komentuje głośno, co widzi: „Ta to ma dupsko, ona nie ma cycków, patrz, wieloryb, co to za szkieletor”. Panowie bardziej patrzą, taksując wzrokiem od stóp do głów. Czasami rechoczą obleśnie i robią niestosowne uwagi. Koneserzy kobiecej urody! Panie komentują bezlitośnie, szczególnie inne kobiety – przyznaje Dorota Wellman w najnowszym felietonie dla Wysokich Obcasów, jak podaje pudelek.pl.

  1. Wyśledzili Beatę Kozidrak. Była bez makijażu i burzy loków na głowie, nie miała pojęcia, że robią jej zdjęcia z ukrycia
  2. Kim jest następca Łukasza Szumowskiego? Przedstawiamy sylwetkę nowego Ministra Zdrowia

Jak wakacje to tylko w Grecji

Dziennikarka od wielu lat wakacje najchętniej spędza w Grecji. Dzięki wielu tygodniom spędzonym na tamtejszych plażach mogła sporządzić porównania. Niestety dla Polski są one bardzo niekorzystne.

Znacznie lepiej pod tym względem wypada Grecja – Od 9 na plażę ruszają wszyscy: starzy i młodzi, piękni i mniej piękni. I nikt się nie przejmuje, jak wygląda. Rozbierają się bez skrępowania i nie chowają za parawanami. Dookoła ciała prawdziwe, niedoskonałe i dlatego wspaniałe. Plaża jest bardzo demokratyczna. Dla wszystkich – ocenia dziennikarka w dalszej części swojej wypowiedzi.

A wy co sądzicie na ten temat?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

dorota wellman

Dorota Wellman ocenia polskich plażowiczów, niestety nie mają dobrej opinii.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Premier Morawiecki potwierdził. Rodzice nie dowierzają, wszystko jest już pewne
  2. Jolanta Kwaśniewska przerwała milczenie. Otwarcie skomentowała, co myśli o Agacie Dudzie
  3. TVP nagle zwolniło popularną dziennikarkę po 15 latach pracy. Oburzające szczegóły, aż trudno uwierzyć
  4. Mama kupiła córce starą lalkę w prezencie. Gdy okazało się, co jest w środku, zamarła
  5. Latami nie zmywała makijażu przed snem. Lekarka prawie zemdlała, gdy zajrzała pod jej powiekę
  6. Niesamowite, jak zwykła kawa może zadziałać na komary i ćmy. Pozbędziesz się ich w mig

Źródło: pudelek.pl, Wysokie Obcasy