Dorota Wellman to dziennikarka uwielbiana przez miliony Polaków. Niestety nawet ona musi się borykać z codziennymi problemami. Jak się okazuje, gwiazda jest nieuleczalnie chora. Ponadto na co dzień spotyka się z krytyką – musi mierzyć się ze strasznymi komentarzami, które uderzają w jej osobę.

Dziennikarka udzieliła ostatnio wywiadu, który można obejrzeć na Instagramowym profilu TVN Style. Gwiazda rozmawiała z Agatą Młynarską. Dorota Wellman podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi pandemii i samoakceptacji. Opowiedziała także o swojej chorobie oraz krytyce, z którą spotyka się na co dzień.

Dorota Wellman się zwierza

Z wywiadu przeprowadzonego przez Agatę Młynarską dowiadujemy się, że Dorota Wellman na co dzień mierzy się z nieprzychylnymi komentarzami. Te uderzają przede wszystkim w jej fizyczność – wygląd i tuszę.

Słyszę o sobie świnia, baleron, wieloryb. Nie będę się wieszać z tego powodu, bo to jest dla mnie, mało istotne. Ja wiem, kim jestem. A to, że ktoś lubi pluć, to niech sobie pluje. Myślę, że nie należy się tym przejmować – przyznała gwiazda.

  1. 6-letnia dziewczynka skarżyła się na ból nosa. Po prześwietleniu lekarze zbledli, natychmiast przeprowadzili operację
  2. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  3. Na operacje plastyczne wydała prawie 2 miliony, przeszła aż 50 zabiegów. Było warto?

Dorota Wellman o swojej chorobie

Gwiazda jednak nie zamierza się przejmować nienawistnymi opiniami. Tym bardziej że jej waga, to nic innego, jak skutek choroby. Prezenterka od lat walczy z problemami hormonalnymi. Te z kolei są konsekwencją ciąży.

Moja waga to konsekwencja zaburzeń gospodarki hormonalnej, które będą ze mną do końca życia. No albo można było mieć dziecko, albo zaburzenia hormonalne, to ja już wybieram dziecko i nawet nie dyskutuję – przyznała z rozbrajającą szczerością dziennikarka.

Trzeba przyznać, że Dorota Wellman to nietuzinkowa postać w polskim show-biznesie. Pomimo krytyki, z którą się spotyka, jest uwielbiana przez wielu Polaków.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 03.02.2020 Wernisaz wystawy zdjec Krzysztofa Wellmana n/z: WELLMAN DOROTA

Dorota Wellman to ulubienica widzów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na pewno przyjrzałeś się swojej karcie wyborczej? Już teraz wiemy, że w jednym mieście część głosów była nieważna
  2. Plaga Bałtyku w Gdyni i Sopocie. Jest decyzja, przykra wiadomość
  3. Sklepy podnoszą ceny najpopularniejszych produktów? Niewyobrażalne, ile zapłacimy za masło
  4. Mama zamordowanej Joasi czekała na jeden moment 24 lata. Poruszające pożegnanie wywołuje morze łez
  5. Antek Królikowski znów do wzięcia. Aktor rozstał się z Katarzyną Dąbrowską, była partnerka opublikowała smutny wpis
  6. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Zofia Karpiel-Bułecka

Źródło: se.pl

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.