Dorota Wellman przyznała się podczas wywiadu udzielonego magazynowi Zwierciadło do jednej rzeczy. Do tej pory nie poruszała tak dogłębnie kwestii pracy. Tym razem jednak zdobyła się na szczerość i opowiedziała wszystko. Jak na to zareaguje Edward Miszczak?

Dorota Wellman postanowiła powiedzieć o swojej bolączce związanej ze stacją TVN. W gorzkich słowach opowiedziała o swojej bezradności wobec sprawy. Wygląda na to, że stacja nie znalazła dla niej zrozumienia. 

Dorota Wellman TVN

Dziennikarka jest bardzo znana widzom TVN. Przez lata pracy w stacji zyskała ich dużą sympatię. Szczególnie w niezawodnym duecie z Marcinem Prokopem, prowadząc Dzień dobry TVN, mając znaczący wpływ na oglądalność programu. Dorota Wellman doszła jednak do przykrych wniosków, myśląc o swojej współpracy ze stacją:

-Już nic większego nie zrobię w TVN. Nie mam złudzeń. To oni nie wiedzą, co tracą – powiedziała w trakcie wywiadu Wellman. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Ogromny smutek, kondolencje płyną z całej Polski. Rodzina właśnie przekazała tragiczne informacje, nie żyje
  2. Robert Mazurek postanowił przerwać wywiad. Powód jest skandaliczny, nie powinno się wydarzyć
  3. Zapadła decyzja w sprawie Warszawy. Wszystko wiadomo, sytuacja w szpitalach nie pozostawia złudzeń

Dorota Wellman miała wielkie pragnienie

Dziennikarka ma bowiem nadal ogromne ambicje, by tworzyć dla stacji kolejne projekty. Wellman ma grono oddanych fanek, a jej pozytywna osoba przyciąga przed ekrany tysiące widzów. Mimo to jej pomysł na nowy, autorski program nie spotkał się ze zrozumieniem i aprobatą. 

Dorota wyjawiła w wywiadzie, o jakim formacie myśli. Chciałaby stworzyć program dedykowany kobietom, nawiązujący do ich życia i rozwoju. Dziennikarka pragnie odejść od konwencji na przykład Perfekcyjnej pani domu, na rzecz poruszania tematów znacznie dla kobiet ważniejszych:

Sama sprzątam, gotuję, wiem, jak zaprosić gości, i wiem, jak przekonać kobiety do walki o wyrównanie szans. Taki kobiecy talk-show, niewykorzystana forma w telewizji – wyjaśniła dziennikarka.

Czy Dorota Wellman, mówiąc na głos o swoim poglądzie, wpłynie na decyzję Edwarda Miszczaka? Z pewnością wiele fanów dziennikarki cieszyłoby się na taki program. Możemy tylko mieć nadzieję, że władze TVN zmienią zdanie w tej kwestii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota wellman
fot. Piotr Molecki/East News

Dziennikarka cieszy się dużą popularnością i sympatią widzów.

dorota wellman
fot. kadr z Dzień dobry TVN

Widzowie uwielbiają Prokopa i Wellman w roli prowadzących DDTVN.

Dorota Wellman
fot. instagram.com/tvnstyle_official

Dziennikarka jest przekonana, że jej program spotkałby się z zainteresowaniem widzów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dorota Gardias w szpitalu. Przygnębiające, nieoficjalne informacje
  2. Wystarczy kilka dni urlopu, by cieszyć się długimi weekendami. Podpowiadamy, kiedy wziąć wolne
  3. Wielka radość w życiu Edwarda Miszczaka. Wszyscy patrzyli na Annę Cieślak, nie mogli oderwać oczu od jednej rzeczy
  4. Reforma edukacji. Czy powinny wrócić gimnazja?
  5. „Jedyneczka” wywoływała uśmiech na twarzy każdego dziecka. Wszyscy pamiętamy słowa tytułowej piosenki
  6. Polacy masowo popełniają 1 błąd przy gotowaniu ziemniaków. Tracą mnóstwo witamin i gorzej smakują

Źródła: plotek.pl, Zwierciadło

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl