Dorota Wellman: Krzysztof Wellman jest mężem znanej i lubianej prezenterki od bardzo długiego czasu. Są już razem od 30 lat! Tak długi małżeński staż jest imponujący i nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć dziennikarce i jej partnerowi kolejnych trzech dekad razem. Jeżeli zastanawiacie się, czym na co dzień zajmuje się mąż gwiazdy, odpowiedź znajdziecie w naszym artykule.

Dorota Wellman: Krzysztof Wellman stanowi życiową podporę prezenterki od 30 lat i dodatkowo wciąż mogą na siebie liczyć. Wspólnie wychowywali syna Jakuba, który umocnił ich relację i uczucie. Choć dziennikarka jest popularna, pozostała część klanu Wellmanów stara się jak tylko może, by unikać spotkań z paparazzi. Krzysztof i Jakub Wellmanowie wolą nie udzielać się również w mediach społecznościowych. Nam jednak udało się dotrzeć do informacji dotyczących męża gwiazdy TVN. Chcecie dowiedzieć się więcej o Krzysztofie Wellmanie?

Dorota Wellman: Krzysztof Wellman jest jej partnerem od 30 lat 

Dorota Wellman: Krzysztof Wellman jest człowiekiem, do którego ma prawdopodobnie bardzo duże zaufanie. Nic więc dziwnego, że potrafią ze sobą żyć tyle lat w zgodzie. Mierząca 168 cm prezenterka przyznaje, że znajomość z jeszcze młodym Wellmanem wiele lat wcześniej była prawdziwym uczuciem, które do tej pory nie zgasło. Małżeństwo poznało się na planie jednego z filmów, z racji na wykonywane zawody związane z kinem. Pan Krzysztof był wówczas po rozwodzie, ale znana dziennikarka potrafiła słownie wyprzeć byłą żonę z głowy mężczyzny- dużo czasu spędzili ze sobą na dyskusjach o rozmaitych tematach. 

Dorota Wellman: Krzysztof Wellman w życiu gwiazdy pojawił się najpierw jako znajomy, by później podbić serce dziennikarki i ją poślubić. Kim jest Krzysztof Wellman? Mąż gwiazdy jest fotografem, znany szczególnie w warszawskim środowisku artystycznym. Mieszka oraz pracuje w stolicy. Od lat jest związany jest z branżą filmową, wykonując i dokumentując historię polskiej kinematografii.

Krzysztof Wellman kariera  

Dorota Wellman: Krzysztof Wellman jest cenionym artystą, choć to niewątpliwie Dorota jest najpopularniejszym członkiem tej szczęśliwej i zgranej rodziny. Zawód, który wykonuje Pan Krzysztof, sugeruje, że wcale nie przeszkadza mu w pozostaniu po drugiej stronie obiektywu. Jako fotograf brał udział w wielu produkcjach filmowych, uwieczniając na kliszy nie tylko same prace reżysera i poszczególne sceny, ale także aktorów, często tych, o międzynarodowej sławie. Kto stanął przed jego obiektywem? Byli to Robert Enrico, Feliks Falk, Krzysztof Kieślowski czy Sophie Marceau. 

Dorota Wellman: Krzysztof Wellman jak widać jest cenionym fotografem, mogącym pochwalić się imponującymi osiągnięciami. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych, ale także kolejnych okrągłych rocznic z sympatyczną żoną!

Dorota Wellman: Krzysztof Wellman- ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Dorota Wellman: Krzysztof Wellman
emekmax/ Instagram 

Dorota Wellman emanuje ciepłem i humorem w telewizji. 

1
2
3
4
Poprzedni artykułIle lat ma Doda? Nie uwierzycie, wygląda świetnie!
Następny artykułDlaczego psy wyją? 7 najczęstszych powodów wycia psa
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.