Dorota Wellman: mama nauczyła ją siły i wytrwałości. Jak dziennikarka poradziła sobie z chorobą matki? Były bardzo blisko, a ich więzi były czymś więcej, niż zwykła relacja matki z córką. Były najlepszymi przyjaciółkami. 

Lata temu dziennikarka musiała zmierzyć się z trudną informacją. Dowiedziała się, że jej mama choruje na nowotwór. Wtedy postawiła wszystko na jedną kartę. Dorota Wellman: mama była dla niej najważniejsza i nie zostawiła jej samej, była do końca. 

Matka i córka – najlepsze przyjaciółki 

Dzwoniły do siebie bardzo często, zdawały sobie relację z każdego dnia. Cokolwiek nie wydarzyło się w ich życiu- najpierw musiały zadzwonić do siebie nawzajem. Dziennikarka przyznaje, że po latach nadal ma numer matki w telefonie i zna go na pamięć. 

Prezenterka Dzień Dobry TVN znana jest z tego, że nie boi się wyrażać własnego zdania i mówi to, co ślina przyniesie jej na język. Nie boi się mieć swoich przekonań. Dorota Wellman: mama ją ukształtowała. 

-W moim domu pozwalano mi się buntować. Moi rodzice też nie byli rodzicami standardowymi, którzy się wszystkiego bali. Mieli bardzo wyraźne poglądy (…) w takiej atmosferze byłam wychowana.- przyznaje dziennikarka w rozmowie z Super Expressem

To dzięki mamie Dorota Wellman jest tak silną kobietą. Nauczyła ją bronienia własnego zdania i walkę o swoje do końca.

Dorota Wellman: mama była dla niej najważniejsza

Prezenterka postawiła sprawę jasno, mama była dla niej najważniejsza. Spędzała z nią każdą możliwą chwilę. Po latach Marcin Prokop, współprowadzący z Dorotą Wellman program śniadaniowy Dzień Dobry TVN, przyznał, że jego przyjaciółka bardzo cierpiała, kiedy miała dyżur w telewizji i musiała się uśmiechać, będąc świadomą tego, że jej mama czeka na nią w szpitalu. 

-Była dla mnie najlepszym psychoterapeutą. Spokojnie wysłuchiwała, nie komentowała. Zawsze odbierała telefon, bo wiedziała, że Jej potrzebuję- napisała we wzruszającym i szczerym felietonie dla Wysokich Obcasów

Jakiś czas później w rozmowie z Vivą Dorota, odpowiadając na pytanie, czego boi się w życiu najbardziej przyznała, że najbardziej przeraża ją utrata ukochanej osoby, bo już raz przez to musiała przejść.  

Zobacz zdjęcia:

Dorota Wellman: mama
https://www.youtube.com/watch?v=M1WxLeXdgqo

Dziennikarka w szczerej rozmowie z Szymonem Majewskim podsumowała, jak minął jej rok 2018. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ciemna strona 500 plus. Program wyrządza sporo szkód
  2. Panna młoda wydała fortunę na suknię ślubną, więc postanowiła chodzić w niej przez cały tydzień. Te zdjęcia to HIT
  3. Po rozwodzie sprzątała strych i znalazła numer telefonu do swojej pierwszej miłości. Teraz są małżeństwem
  4. Czekali z otwarciem prezentu ślubnego aż 9 lat. Gdy zobaczyli zawartość popłakali się ze szczęścia
  5. Nie uwierzycie, jak mieszka Michał Szpak. 9 zdjęcie zwaliło nas z nóg

źródła: pomponik.pl, viva.pl, 

Poprzedni artykułZagadka, która sprawdza nieszablonowe myślenie. Wiele osób się nad nią głowi
Następny artykułStaruszka chciała ostatni raz zobaczyć swojego ukochanego kota. Ich spotkanie wzruszyło cały szpital
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.