Dorota Wellman: mama nauczyła ją siły i wytrwałości. Jak dziennikarka poradziła sobie z chorobą matki? Były bardzo blisko, a ich więzi były czymś więcej, niż zwykła relacja matki z córką. Były najlepszymi przyjaciółkami. 

Lata temu dziennikarka musiała zmierzyć się z trudną informacją. Dowiedziała się, że jej mama choruje na nowotwór. Wtedy postawiła wszystko na jedną kartę. Dorota Wellman: mama była dla niej najważniejsza i nie zostawiła jej samej, była do końca. 

Matka i córka – najlepsze przyjaciółki 

Dzwoniły do siebie bardzo często, zdawały sobie relację z każdego dnia. Cokolwiek nie wydarzyło się w ich życiu- najpierw musiały zadzwonić do siebie nawzajem. Dziennikarka przyznaje, że po latach nadal ma numer matki w telefonie i zna go na pamięć. 

Prezenterka Dzień Dobry TVN znana jest z tego, że nie boi się wyrażać własnego zdania i mówi to, co ślina przyniesie jej na język. Nie boi się mieć swoich przekonań. Dorota Wellman: mama ją ukształtowała. 

-W moim domu pozwalano mi się buntować. Moi rodzice też nie byli rodzicami standardowymi, którzy się wszystkiego bali. Mieli bardzo wyraźne poglądy (…) w takiej atmosferze byłam wychowana.- przyznaje dziennikarka w rozmowie z Super Expressem

To dzięki mamie Dorota Wellman jest tak silną kobietą. Nauczyła ją bronienia własnego zdania i walkę o swoje do końca.

Dorota Wellman: mama była dla niej najważniejsza

Prezenterka postawiła sprawę jasno, mama była dla niej najważniejsza. Spędzała z nią każdą możliwą chwilę. Po latach Marcin Prokop, współprowadzący z Dorotą Wellman program śniadaniowy Dzień Dobry TVN, przyznał, że jego przyjaciółka bardzo cierpiała, kiedy miała dyżur w telewizji i musiała się uśmiechać, będąc świadomą tego, że jej mama czeka na nią w szpitalu. 

-Była dla mnie najlepszym psychoterapeutą. Spokojnie wysłuchiwała, nie komentowała. Zawsze odbierała telefon, bo wiedziała, że Jej potrzebuję- napisała we wzruszającym i szczerym felietonie dla Wysokich Obcasów

Jakiś czas później w rozmowie z Vivą Dorota, odpowiadając na pytanie, czego boi się w życiu najbardziej przyznała, że najbardziej przeraża ją utrata ukochanej osoby, bo już raz przez to musiała przejść.  

Zobacz zdjęcia:

Dorota Wellman: mama
https://www.youtube.com/watch?v=M1WxLeXdgqo

Dziennikarka w szczerej rozmowie z Szymonem Majewskim podsumowała, jak minął jej rok 2018. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ciemna strona 500 plus. Program wyrządza sporo szkód
  2. Panna młoda wydała fortunę na suknię ślubną, więc postanowiła chodzić w niej przez cały tydzień. Te zdjęcia to HIT
  3. Po rozwodzie sprzątała strych i znalazła numer telefonu do swojej pierwszej miłości. Teraz są małżeństwem
  4. Czekali z otwarciem prezentu ślubnego aż 9 lat. Gdy zobaczyli zawartość popłakali się ze szczęścia
  5. Nie uwierzycie, jak mieszka Michał Szpak. 9 zdjęcie zwaliło nas z nóg

źródła: pomponik.pl, viva.pl, 

Poprzedni artykułIwona Katarzyna Pawlak wciąż zachwyca urodą. Czym dziś zajmuje się gwiazda „Nad Niemnem”??
Następny artykułStaruszka chciała ostatni raz zobaczyć swojego ukochanego kota. Ich spotkanie wzruszyło cały szpital
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.