Dorota Wellman jako nastolatka związała się z dużo starszym mężczyzną. Dziennikarka po latach opowiedziała o swojej pierwszej miłości, która przez dużą różnicę wieku wzbudziła wiele skrajnych emocji. – To nie było dobrze widziane – wyznała dziennikarka. Ile lat miał pierwszy mężczyzna Doroty Wellman?

Dorota Wellman w rozmowie z Piotrem Najsztubem opowiedziała o swoim pierwszym poważnym związku z dużo starszym mężczyzną. To właśnie on wprowadził ją w sferę seksualności i odkrył jej skrywaną kobiecość. Pierwszy chłopak dziennikarki był od niej wiele starszy, co nie było do końca mile widziane. Ile miał lat?

Dorota Wellman ze starszym partnerem

Dorota Wellman w dzieciństwie była chłopczycą, kolegowała się jedynie z chłopakami, a swoją kobiecość głęboko skrywała w sobie. W programie Najsztub słucha prowadząca Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoim pierwszym mężczyźnie, który był od niej 23 lata starszy. W czasach młodości dziennikarki nie było to mile widziane, szczególnie że Wellman zabrała go na studniówkę.

– Związałam się z dojrzałym, wspaniałym facetem. Ja miałam 17 lat, a on 40. On mnie uczył, jak być kobietą. Znalazłam sobie „tatusia”. Znalazłam sobie kogoś dojrzałego, dla kogo byłam księżniczką, kto otaczał mnie miłością i adoracją, kto był niezwykłym partnerem intelektualnym dla mnie – zwierzyła się dziennikarka.

Starszy mężczyzna okrył jej kobiecość

Nie od dziś wiadomo, że dla Doroty Wellman największym afrodyzjakiem jest umysł. Gwiazda TVN w wywiadach regularnie powtarza, że to inteligencja jest dla niej najważniejsza, w przeciwieństwie do walorów fizycznych u mężczyzny. Jako nastolatka Dorota Wellman skrywała swoją kobiecość, którą w niej odkrył dopiero starszy partner.

– Ja się zakochałam w jego umysłowości. On mnie uwiódł mózgiem. Oczywiście było w tym coś bardzo imponującego, że 17-latką zainteresował się dojrzały, fajny, bardzo przystojny mężczyzna. To mi bardzo dobrze zrobiło na kobiecość- dodała Wellman w rozmowie z Piotrem Najsztubem.

Dorota Wellman do tej pory nie powiedziała, kim jest ów tajemniczy mężczyzna. Pewne jest, że bardzo wpłynął na nią i jej kobiecość. Wiedzieliście, że spotykała się ze starszym o 23 lata mężczyzną?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dorota Wellman
screen player.pl

Dorota Wellman był w związku z o wiele starszym mężczyzną.

dorota wellman
fot. screen z youtube.com@onet

Pierwszy partner dziennikarki był od niej 23 lata starszy. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDawid Podsiadło potwierdził plotki! „Jestem potwornie zakochany”
Następny artykułAnna Wyszkoni pokazała biust! Fani: „Tanie były, to i nierówno wyszły”
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.