Dorota Wellman: syn gwiazdy jest niewiarygodnie przystojny, tak przynajmniej można wywnioskować ze zrobionych przez paparazzi zdjęć. Chociaż Dorota Wellman pilnie strzeże swojej prywatności, udało nam się dowiedzieć kilku rzeczy na temat jej jedynaka. Najwyraźniej Jakub to prawdziwy młody dżentelmen. Zgadzacie się?

Dorota Wellman: syn gwiazdy jest tajemniczy i nie pokazuje się publicznie. Jakub to jedyne dziecko Doroty Wellman. Prowadząca programu Dzień Dobry TVN marzyła o sporej rodzinie, jednak z powodu problemów zdrowotnych ostatecznie na świecie pojawił się tylko jej syn. Nic dziwnego, że Jakub to prawdziwe oczko w głowie swoich rodziców! Wygląda na to, że sławna mama może czuć się dumna nie tylko z powodu jego urody. Dowiedzcie się, kim jest Jakub Wellman!

Dorota Wellman: syn i mąż to jej oczka w głowie 

Dorota Wellman ma obecnie 57 lat i od 31 lat jest w związku małżeńskim z Krzysztofem Wellmanem. Krzysztof pracuje jako fotograf. Para ma jedynego syna, Jakuba. 

Dziennikarka przyznaje, że stanowią szczęśliwą i udaną parę, jednak życie z nią nie należy do najłatwiejszych. Dlaczego? Jak podaje Fakt, Dorota Wellman przyznaje, że czasem bywa niezbyt sympatyczną osobą:

Czasami jestem zołzą. Nie ma mnie w domu, a jak wracam, to odreagowuję emocje. Jestem niespokojna, ciągle bym coś chciała robić i trudno za mną nadążyć. Mąż wszystko toleruje i bardzo mu za to dziękuję. – przyznaje gwiazda TVN.

Kim jest syn Doroty Wellman?

Dorota Wellman: syn Jakub ma dziś już dwadzieścia pięć lat. Niewiele wiadomo na temat jego życia prywatnego. Dwa lata temu portal pomponik.pl podał, że studiuje jednocześnie dwa kierunki i planuje wyprowadzkę z domu. 

Mężczyzna nie posiada konta na Instagramie, jednak paparazzi zrobiło mu kilka zdjęć, gdy towarzyszył mamie podczas wieczornego wyjścia. Stąd wiemy, że Jakub Wellman to prawdziwy przystojniak. Jest wyraźnie wyższy od mierzącej 165 cm mamy. Dziennikarka ma o wiele więcej powodów do radości. Jak podaje pomponik.pl, miała powiedzieć o wychowaniu syna:

Marzyłam o tym, żeby był czuły, mądry, szarmancki, otwierający paniom drzwi auta i jednocześnie umiejący zrobić jajecznicę. (…) Nigdy się nie spóźnia. Ten układ daje nam poczucie bezpieczeństwa. 

Nic dziwnego, że Jakub jest prawdziwą dumą swoich rodziców!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota wellman syn
fot. instagram.com @lukaszjemiol

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Razem z Marcinem Prokopem prowadzi program Dzień Dobry TVN.

1
2
3
4
Poprzedni artykułGwiazda Polsatu ukrywała to do ostatnich chwil śmierci. Tragiczna historia aktorki
Następny artykułZnaki zodiaku, które zdradzają NAJCZĘŚCIEJ. Lepiej na nich uważaj
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.