Dorota Wellman nie zawsze zarabiała jako dziennikarka. Wyszło na jaw, czym trudniła się prowadząca Dzień dobry TVN. Nikt by się tego nie spodziewał po gwieździe stacji telewizyjnej. Cała zaskakująca prawda wyszła na jaw w trakcie transmisji na żywo.

Dorota Wellman przyznała się, w jaki sposób zarabiała, zanim stała się medialną osobowością. Aż trudno uwierzyć, czym trudniła się dziennikarka w swojej młodości. Prawda wyszła na jaw przed kamerami.

Gdzie pracowała Dorota Wellman?

Dorota Wellman, zanim stała się popularną dziennikarką, zajmowała się czymś zupełnie innym. Prawda wyszła na jaw podczas programu Dzień dobry TVN. Gościem Wellman i Marcina Prokopa była autorka książki Ukrainki. Co myślą o Polakach, u których pracują, Monika Sobień-Górska.

Rozmowa potoczyła się w kierunku omawiania takich prac jak sprzątanie. To właśnie wtedy Wellman przyznała się, że sama także pracowała jako sprzątaczka w Norwegii. Na samo wspomnienie fatalnych warunków dziennikarkę wzdrygnęło:

Doskonale pamiętam, jak sprzątałam w Norwegii. Piekarnia była najgorsza, to mogę państwu powiedzieć. […] Piekarnia, brudne gary po kremie i 60 stopni – wpomina Dorota. 

  1. Nie żyje jeden z najwybitniejszych Polaków. ”Żegnamy jedną z wielkich postaci, Kolegę, Przyjaciela, Mistrza”
  2. Zakupy w Biedronce będą wyglądały zupełnie inaczej. Właśnie ogłoszono decyzję
  3. Zaostrzone restrykcje w całej Polsce. Wiemy, gdzie nie trzeba nosić maseczki, jest kilka miejsc

Dorota Wellman jest zła na Edwarda Miszczaka?

Niedawno Dorota Wellman zdradziła, że chciałaby poprowadzić swój autorski program na TVN Style. Zajmowałaby się tematyką bliską kobietom, jednak nie stricte domową. Gwiazda chciałby poruszać także sprawy ważne dla kobiet:

-Gdybym miała absolutną wolność, zrobiłabym program łączący domowe treści z istotnymi, ale nie w formie Perfekcyjnej pani domu. Sama sprzątam, gotuję, wiem, jak zaprosić gości, i wiem, jak przekonać kobiety do walki o wyrównanie szans. Taki kobiecy talk-show, niewykorzystana forma w telewizji – powiedziała w rozmowie z magazynem Zwierciadło.

Niestety pomysł nie spotkał się z aprobatą Edwarda Miszczaka. Wówczas Dorota Wellman stwierdziła, że nie ma już jak się rozwijać w stacji, a jej kariera stoi w miejscu. Może wypowiadając te słowa na głos, zmieni zdanie prezesa TVN?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota wellman
fot. kadr z programu dzień dobry tvn

Podczas programu wyszło na jaw, że Wellman też trudniła się pracą sprzątaczki. Dziennikarka nie wspomina tego zajęcia dobrze.

Dorota Wellman
fot. instagram.com/_marcinprokop_

Dziennikarka pracuje w swoim zawodzie wiele lat. Mało kto wie, że zaczynała jako dziennikarka radiowa.

dorota wellman
fot. Piotr Molecki/East News

Dorocie marzy się swój własny program na TVN.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilna konferencja Morawieckiego. Zapadła decyzja, nie ma odwrotu, wielkie zmiany w całej Polsce
  2. Właśnie zapadła decyzja ws. drugiego lockdownu Polski. Premier nie ma wątpliwości
  3. Od dziś nowy obowiązek dla wszystkich Polaków. Za niedostosowanie się nawet 500 zł kary
  4. Zaostrzone restrykcje w całej Polsce. Wiemy, gdzie nie trzeba nosić maseczki, jest kilka miejsc
  5. Nie żyje jeden z najwybitniejszych Polaków. ”Żegnamy jedną z wielkich postaci, Kolegę, Przyjaciela, Mistrza”
  6. Mięso wyszło suche i twarde? Najprawdopodobniej przez karygodne błędy przy pieczeniu, popełnia je większość Polaków

źródło: jastrzabpost.pl

 

Poprzedni artykułPołączenia lotnicze masowo znikają. Już zaczęli ciąć loty z Polski, do jednego miejsca Polacy latają nagminnie
Następny artykułZupa pomidorowa czy rosół? Która jest lepsza? Rozstrzygnijmy to raz na zawsze
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl