Jeden z uczestników 4. edycji słynnego programu Hotel Paradise, Jakub Bzdawka zamieścił na Instagramie zdjęcie wypadku, w którym brał udział. Poinformował swoich fanów, że trafił do szpitala z powodu urazu kręgosłupa. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kuba był jednym z najbardziej lubianych uczestników słynnego show TVN. Program opuścił z Kasią, jednak wciąż prężnie działa na Instagramie, gdzie śledzi go już ponad 43 tys. osób. Niedawno podał bardzo niepokojącą informację.

Jakub z Hotel Paradise miał wypadek

Pierwszy rzut oka na opublikowane przez Jakuba Bzdawkę zdjęcie może przyprawić o ból głowy. Tył auta, którym się poruszał, został całkowicie zniszczony. Jest to efekt zderzenia z samochodem ciężarowym. Uczestnik 4. edycji Hotel Paradise o wszystkim opowiedział na swoim InstaStories.

Słuchajcie, brałem właśnie udział w wypadku. Niestety, ale jakiś pan z ciężarówki chyba się zagapił i przy****dzielił w nas. Na szczęście nic mi się nie stało. Nikt też nie ucierpiał i to jest najważniejsze. Uważajcie na drodze. Poza wielkim strachem i bólem w kręgosłupie nic mi się poważnego nie stało – mówił Jakub Bzdawka.

Niestety, po czasie okazało się, że ból w kręgosłupie to wynik urazu. Po konsultacji medycznej trafił do szpitala, gdzie stwierdzono kontuzję kręgosłupa w odcinku szyjnym.

Właśnie opuściłem szpital po trzech godzinach. Mam skręcenie odcinka szyjnego kręgosłupa. Taki typowy uraz po wypadku. Mam nadzieję, że szybko wrócę do formy – mówił.

Życzymy szybkiego powrotu do pełni sprawności!

Zobacz zdjęcie:

Hotel Paradise
fot. instagram.com/bzdawka_jakub_hotelparadise4

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Tomasz Lis w żałobie. Przekazał wiadomość o śmierci cenionego dziennikarza

Źródło: instagram.com

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl