Zenek Martyniuk przebywa obecnie na wakacjach razem ze swoją ukochaną żoną. Teraz do sieci wyciekły zdjęcia z wypoczynku muzyka i jego partnerki. Danuta Martyniuk przeszła niesamowitą metamorfozę.

Niedawno rezydencję Martyniuków odwiedziła Monika Chwajoł, która pochwaliła się w social mediach zdjęciami ze wspólnych wakacji. Fani nie kryją zachwytu nad odmienioną sylwetką Danuty Martyniuk.

Zenek Martyniuk i jego żona przebywają obecnie na wakacjach

Gwiazdor disco polo i jego żona postanowili uciec na moment od zgiełku miasta i natłoku pracy. Zakochani udali się na wymarzone wakacje do Białowieży, gdzie mogą odpocząć i nacieszyć się widokiem przyrody. Małżeństwo przebywa w swojej drewnianej rezydencji na Podlasiu. Co ciekawe, Zenek Martyniuk kupił ten dom już pięć lat temu, ponieważ zachwycił go swoim tradycyjnym wyglądem.

Żona Zenka Martyniuka przeszła niesamowitą metamorfozę

Niedawno w odwiedziny do rezydencji gwiazdora disco polo przyjechała Monika Chwajoł. Uczestniczka reality show TTV „Królowe życia” spędziła kilka dni w towarzystwie Martyniuków, a zdjęciami z tej niesamowitej podróży podzieliła się na swoim profilu na Instagramie. To właśnie dzięki tym fotografiom możemy zobaczyć, jak wielką metamorfozę przeszła Danuta Martyniuk.

Żona wokalisty zespołu Akcent bardzo rzadko pojawia się na ściankach i unika blasku fleszy. W związku z tym od dawna nie widzieliśmy, jak teraz prezentuje się wybranka muzyka. Na najnowszych zdjęciach, zamieszczonych przez Monikę Chwajoł na Instagramie, możemy zauważyć, że Danuta Martyniuk znacząco schudła. Fani nie kryją zachwytu nad nową figurą kobiety.

Nie ma przypadkowych spotkań w życiu. Każdy człowiek jest albo lekcją, albo prezentem.
Danusia, to będą fajnie spędzone dni i noce — podpisała zdjęcia Monika Chwajoł.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. „Chłopaki do wzięcia”. Małżeństwo Tancerza i Zuzi przechodzi kryzys? Niepokojące doniesienia
    2. Miał cztery żony, z najmłodszą dzieliło go 27 lat. Aktor zmarł kilka dni po usłyszeniu strasznej diagnozy
    3. „Jedna z typowych bzdur”. Gościni „Pytania na śniadanie” nie gryzła się w język, skrytykowała „tabletkę na kaca”

Źródło: Pudelek

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.