Popularna aktorka Jane Seymour, lepiej znana w Polsce, jako dr Quinn niedawno skończyła 70 lat, a mimo tego w dalszym ciągu zachwyca urodą. Takiej sylwetki może pozazdrościć jej niejedna kobieta. Nic dziwnego, że dwukrotnie pozowała dla magazynu Playboy. Posiadająca polskie korzenie artystka do dziś robi na fanach piorunujące wrażenie.

Kiedy w latach 90. na ekrany wchodził serial dr Quinn męska część telewizji zasiadała przed telewizorami nie tylko, by śledzić losy jego bohaterów. Jednym z powodów była uroda aktorki odgrywającej główną rolę, Jane Seymour. Jej sylwetka zachwyca do dziś.

Jane Seymour dziś

15 lutego Jane Seymour skończyła 70 lat. Jednak jej przypadek wiek, jest jedynie liczbą, co udowadnia wyjątkowa figura aktorki. Gwiazda w dalszym ciągu może pochwalić się szczupłą sylwetką, zdrowymi i długimi włosami oraz zadbanymi nogami. Aby utrzymać sportową i młodzieńczą figurę aktorka przede wszystkim aktywnie spędza czas, biegając i chodząc na długie spacery.

Efekty są widoczne gołym okiem, co można zaobserwować na jej Instagramie, gdzie często chwali się swoją wyjątkową figurą. Serialowa dr Quinn dba także o odpowiedni poziom rozciągania ciała, by utrzymać formę i odpowiednią kondycję. Praca nad utrzymaniem młodzieńczego wyglądu sprawiła, że w wieku 67. lat po raz drugi zapozowała dla Playboya.

Po raz pierwszy miała tę przyjemność w 1987 roku, kiedy jej kariera była w jednym z najlepszych momentów. Jane jako młoda dziewczyna marzyła o karierze baletnicy, zatem zawsze dbała o swoją sylwetkę. Za sekret utrzymania tak wyjątkowego wyglądu uznaje określoną dietę i dużo ruchu.

Dzisiaj Seymour zamieszkuje na Malibu, skąd regularnie chwali się przepięknymi zdjęciami, które zamieszcza na swoim Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 189 tysięcy osób, a liczba ta stale wzrasta.

Jane Seymour kariera

Kariera Jane Seymour jest tak ciekawa i obszerna, że ciężko streścić ją w kilku zdaniach. Jej przygoda z aktorstwem rozpoczęła się na przedmieściach Londynu, gdzie jako młoda, piękna i niezwykle utalentowana dziewczyna błyskawicznie znalazła zainteresowanie w branży filmowej.

Rola dziewczyny Jamesa Bonda w filmie Żyj i pozwól umrzeć z 1973 roku, gdzie zagrała obok Roberta Moore’a otworzyła jej drzwi do dalszej kariery zawodowej. W późniejszych latach miała przyjemność grać w takich produkcjach jak: Onassis – najbogatszy człowiek świata, Wojna i pamięć, Rewolucja francuska, czy Polowanie na druhny.

Jednak Polacy i Polki mogą kojarzyć aktorkę głównie z serialu dr Quinn, gdzie wcieliła się w tytułową rolę. W latach 90. produkcja była jednym z obowiązkowych seriali do odhaczenia przez każdego oglądającego.

Prywatnie miała bardzo interesujące życie. Cztery razy wychodziła za mąż i tyle samo razy się rozwodziła. Jest matką czwórki dzieci, które dziś już są dorosłymi i poważnymi ludźmi. Przypominamy, że w najnowszej części Jamesa Bonda, w którego postać ponownie wcieli się Daniel Craig zagra Ana de Armas.

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Jane Seymour (@janeseymour)

Popularna dr Quinn ani trochę nie straciła na swojej urodzie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Jane Seymour (@janeseymour)

Cały czas zachowuje młodzieńczą sylwetkę czym chwali się na swoim Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Jane Seymour (@janeseymour)

Aż ciężko uwierzyć, że dziś ma już 70 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl