Scenarzyści serialu „Barwy szczęścia” najwyraźniej postanowili zafundować widzom trochę dramatycznych i emocjonujących wydarzeń. Czy ciężarna Natalia straci dziecko?

W 1831 odcinku serialu „Barwy szczęścia” Natalia, w którą wciela się Maria Dejmek, wróci do szpitala, aby powiedzieć Oliwierowi (Mikołaj Krawczyk), że jest z nim w ciąży. Okaże się jednak, że ten popełnił samobójstwo! Mężczyzna załamie się po amputacji nogi i wyskoczy przez okno. Natalia zemdleje z przerażenia, a na pomoc przyjdą jej ratownicy.

Dramat bohaterki „Barwy szczęścia”

W 1832 odcinku Natalia trafi na oddział patologii ciąży. Od lekarzy dowie się, że jej ciąża jest zagrożona. Strach o życie swojego dziecka ją sparaliżuje. Kobieta będzie również załamana śmiercią Oliwiera i tym, że nie zdążyła go poinformować, o tym, że nosi jego dziecko. Wyzna Klemensowi, że nie wierzy w jego samobójstwo.

Wszyscy w szpitalu wiedzą, że wyskoczył z okna…
Sam tego nie zrobił, jestem pewna!
– Wiem, że ciężko ci się z tym pogodzić, ale Oliwier mógł targnąć się na własne życie…
– Skąd wiesz, co naprawdę działo się w jego głowie? Stracił nagle wszystko. Zdajesz sobie sprawę, co czuje przystojny, zdrowy facet, który z dnia na dzień staje się kaleką?
Obiecał mi, że się pozbiera!
Może nie chciał cię martwić?                                                                                       – Nie byłeś przy naszej rozmowie! Wiedział, że musi żyć… Dałam mu nadzieję!

Później Natalię odwiedzi Maciek, który wyzna jej miłość i będzie namawiać ją, aby wypisała się ze szpitala na własne życzenie. Kobieta będzie nieświadoma tego, że to Maciek jest sprawcą śmierci Oliwiera i zamierza zniszczyć jej życie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tomasz Komenda o życiu w więzieniu. „Pluli w moją stronę, lali mnie wrzątkiem”
  2. Siostry Godlewskie masakrują przebój The Rolling Stones. „Jak to usłyszą, odwołają koncert”
  3. Oto nowe grzechy! Z nich też musisz się spowiadać [ZDJĘCIA]

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułOto sygnały, że masz alergię na alkohol
Następny artykułEdyta Górniak na okładce pisma dla gejów. LGBT krytykuje: „SZTUCZNA, FAŁSZYWA OSOBA”