Pierwsza miłość od 2004 roku gości na antenie telewizji Polsat. Jeden z najbardziej lubianych polskich seriali liczy sobie już ponad 3000 odcinków i w dalszym ciągu nie przestaje zaskakiwać widzów. Jeden z głównych aktorów opery mydlanej Łukasz Płoszajski jeszcze w październiku poinformował, że jego tata zachorował na koronawirusa. Niestety do dziś sytuacja nie uległa zmianie. 

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaki jest stan zdrowia ojca aktora „Pierwszej miłości”
  • Jak przebiegał rozwój choroby taty Łukasza Płoszajskiego
  • Co na temat COVID-19 myśli Łukasz Płoszajski

Pandemia koronawirusa w dalszym ciągu zagraża życiu wielu ludzi. Łukasz Płoszajski, grający rolę Artura Kulczyckiego w serialu Pierwsza miłość poinformował, że jego tata walczy o życie w szpitalu, z powodu COVID-19.

Ojciec gwiazdora serialu Pierwsza miłość walczy o życie

20 października Łukasz Płoszajski poinformował, że jego tata jest chory na koronawirusa i w ciężkim stanie przebywa w szpitalu.

– Codziennie czytam o nowych przypadkach COVID-19 wśród moich znajomych. Mój Tata walczy o życie od ponad miesiąca. Wczoraj ponownie podłączyli go pod tlen, bo wytrzymał jedynie 3 dni na swoim oddechu, a my wciąż wierzymy, że wyjdzie z tego. Uważajcie na siebie – napisał wówczas aktor.

Jak się okazuje, od tamtej pory sytuacja nie uległa zmianie, a mamy już grudzień. Od ponad dwóch miesięcy pan Wojciech leży pod respiratorem. O tym, co przeżywa rodzina Płoszajskich, aktor opowiedział w Dzień Dobry TVN oraz Na żywo.

Aktor podkreślił, że nigdy nie doszłoby do takiej sytuacji, gdyby ojciec znajdował się pod stałą opieką lekarzy, a diagnoza zostałaby postawiona prawidłowo i zdecydowanie wcześniej.

 Lekarz, który odwiedził go w sanatorium, zdiagnozował mu zupełnie inną chorobę niż zapalenie płuc. Następnie wypuszczono go z sanatorium bez kolejnej kontroli lekarskiej i wypisu z sanatorium – opowiadał Łukasz Płoszajski.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Tata Łukasza Płoszajskiego leży w szpitalu

Ostatecznie okazało się, że tata Łukasza Płoszajskiego chorując dwa tygodnie na zapalenie płuc nie był w ogóle leczony. Jednak kiedy zaczęły się problemy z oddychaniem, rodzina zawezwała karetkę, która przyjechała po pana Wojciecha.

– Na szczęście przyjechało pogotowie. Na szczęście było miejsce w szpitalu. Na szczęście był respirator. Na szczęście wspaniali lekarze szpitala zakaźnego w Łodzi robią, co mogą, by postawić tatę na nogi – mówił aktor z serialu Pierwsza miłość.

Artysta opowiedział, że gdyby można było odbyć normalną kontrolę lekarską, do takiego zdarzenia prawdopodobnie nigdy by nie doszło. 

–  Choroba rozwijała się u niego powoli, odbierając płucom wydolność. Gdyby można było odbyć wizytę lekarską w gabinecie, do tego by nie doszło. A tak mój tata o mało nie umarł – zaznacza Łukasz Płoszajski.

Następnie aktor poprosił ludzi o rozwagę, zaznaczając, że koronawirusem można zarazić się dosłownie wszędzie.

– Można się zarazić dosłownie wszędzie. Zajmijcie się swoim zdrowiem, bo to jest najważniejsze, a COVID-19 może dosłownie spotkać każdego z nas – podkreśla aktor.

W dalszym ciągu trwają spekulacje na temat ewentualnego terminu zakończenia pandemii koronawirusa, a także szczepionki, jednak wciąż nie wiadomo, czy będzie ona obowiązkowa. Święta Bożego Narodzenia będą bardzo ograniczone, o czym już jakiś czas temu informował Minister Zdrowia.

Przypomnijmy, że pandemia koronawirusa spowodowała również, że w marcu br. serial Pierwsza miłość na jakiś czas przestał być kręcony. Ostatni odcinek przed przerwą został wyemitowany 16 kwietnia 2020 roku.

Mamy nadzieję, że tata Łukasza jak najszybciej wróci do zdrowia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pierwsza miłość
fot. instagram.com/lukaszploszajski

Łukasz Płoszajski poinformował, że jego tata leży w szpitalu w ciężkim stanie.

Pierwsza miłość
fot. instagram.com/lukaszploszajski

Jeszcze w październiku br. informował, że jego tata zachorował na koronawirusa.

Pierwsza miłość
fot. instagram.com/lukaszploszajski

Mamy nadzieję, że z czasem stan zdrowia pana Wojciecha się polepszy.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: plejada.pl

Poprzedni artykułWstrząsające słowa syna Katarzyny Dowbor. „Ogromny cios”, Maciej ujawnił całą prawdę o swoich przeżyciach
Następny artykułTVP przekazuje wstrząsające wiadomości. Niestety, 26-letnia gwiazda nie żyje, fani są zrozpaczeni
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl