Lelum.pl

fot. KAPIF

Dramat Haliny Kowalskiej. Prosi Polaków o pomoc

25 Marca 2023

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Właśnie przekazano smutne wieści na temat Haliny Kowalskiej. Znana aktorka filmowa i teatralna wylądowała w domu opieki i błaga Polaków o pomoc.

Gwiazda zmaga się obecnie z poważnymi problemami. Po przeprowadzce do domu opieki w Skolimowie, gdzie przebywał jej schorowany mąż, na jaw wyszła długo skrywana tajemnica z przeszłości.

Halina Kowalska przebywa obecnie w domu opieki

Gwiazda kina, która przez wielu określana była mianem polskiej Bridget Bardot, przez lata związana była z jedyną prawdziwą miłością jej życia - Włodzimierzem Nowakiem. Para, choć nigdy nie doczekała się dzieci, czego sama aktorka po latach mocno żałowała, wiodła spokojne życie w dwupokojowym mieszkaniu w stolicy.

W pewnym momencie zakochani stwierdzili, że nie poradzą sobie sami, a postępująca choroba mężczyzny coraz bardziej dawała im się we znaki. Wtedy też podjęli decyzje o przeprowadzce do domu opieki w Skolimowie.

Chłopaki do wzięcia

Niesłychane, jak teraz wygląda Kampio z "Chłopaków do wzięcia". Mocno zainwestował w swój wygląd

CZYTAJ DALEJ

Halina Kowalska bardzo przeżyła śmierć swojego męża

Niestety, nawet rewelacyjna opieka, jaką zapewniono mężczyźnie w Domu Aktora Weterana w Skolimowie, nie potrafiła ustrzec pary przed najgorszym. W marcu 2022 roku niespodziewanie zmarł Włodzimierz Nowak, a życie aktorki zmieniło się bezpowrotnie. 

Halina Kowalska nie była w stanie poradzić sobie z nagłą śmiercią ukochanego męża. Ogromnie pomocny okazał się wówczas troskliwy personel placówki. 

-To był dla mnie szok. Lekarz przyszedł do Włodka i powiedział do mnie „Pani Halino, zbadałem go. Prawdopodobnie on się kończy i musi być pani na to przygotowana”. Mąż pojechał do szpitala, a ja rano dzwoniłam do niego o 7, o 7:30, godzinie później i tak kilka razy. Już wiedziałam, co się stało, bo nie było takiej możliwości, żeby ode mnie nie odebrał telefonu- wyznała aktorka w programie “Gwiazdy w Skolimowie”.
 

Halina Kowalska błaga Polaków o wsparcie

Niestety, śmierć ukochanego męża nie była jedynym ciosem, jaki spadł na popularną aktorkę. Chwilę po nagłym odejściu mężczyzny, na jaw wyszła długo skrywana tajemnica z przeszłości. 

Okazało się, że na chwilę przed śmiercią Włodzimierz Nowak poważnie zadłużył się i zaciągnął mnóstwo pożyczek, których spłata spadła teraz na gwiazdę kina. Halina Kowalska o wszystkim dowiedziała się dopiero po jego odejściu i teraz naprawdę obawia się o swoje bezpieczeństwo finansowe.

-Mąż był chory i zaciągnął pożyczkę w wysokości 30 tys. zł, a ja muszę to teraz spłacić. Nie powiedział mi o naszych problemach finansowych - wyznała załamana aktorka w rozmowie z tabloidem “Super Express”.

Podczas tej samej rozmowy Halina Kowalska poprosiła fanów o pomoc i zaapelowała o wsparcie finansowe, bez którego nie jest w stanie poradzić sobie ze spłatą długu zmarłego męża.

-Zwracam się do państwa o pomoc w spłaceniu tego długu. Jest mi bardzo ciężko i sama nie dam rady - dodała gwiazda.
 

Agustin Egurrola

Syn Agustina Egurroli w „You Can Dance”. Widzowie rozpłynęli się widok chłopca. „Matko, co za piękności”

CZYTAJ DALEJ
Pytanie na śniadanie

Pogodynka nagle zdjęta z anteny "Pytania na śniadanie". W tle kiełbasa, co tam się wydarzyło?

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Halina Kowalska

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]