W sobotę odbył się pogrzeb 19-letniej Basi, która zginęła pod kołami autobusu. Podczas ostatniego pożegnania towarzyszyła jej cała rodzina, bliscy i przyjaciele. Zjawiło się mnóstwo osób. W czasie pogrzebu w pewnym momencie zrozpaczona mama dziewczyny wyszła ze świątyni.

W ostatnim czasie cała Polska żyła wielką tragedią, która miała miejsce na w Katowicach 31 lipca. Wczoraj odbył się pogrzeb Basi Sz.

Przykre sceny na pogrzebie 19-letniej Basi

Do wielkiej tragedii doszło na ul. Mickiewicza w Katowicach 31 lipca. Wówczas kierowca autobusu miejskiego wjechał w kobietę, która niestety poniosła śmierć.

Kierowca wjechał również w grupę ludzi. Obecnie grozi mu nawet dożywocie.

Basia miała 19 lat, jednak była już matką dwójki dzieci — Elizy i Igorka. Miała przed sobą wiele planów i marzeń. Chciała wziąć ślub ze swoim narzeczonym.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wczoraj odbył się pogrzeb 19-letniej Basi w Świętochłowicach. Na ostatnie pożegnanie młodej mamy przybyły tłumy.

Podczas pogrzebu nagle ze świątyni wyszła jej mama. Jak przekazuje o2.pl, kobieta była zrozpaczona, miała słaniać się na nogach. Na szczęście rodzina zajęła się kobietą, okazali jej pełne wsparcie.

Narzeczony Basi również nie krył ogromnych emocji, które towarzyszyły mu podczas ostatniego pożegnania ukochanej.

-Łukasz, narzeczony Basi i jej ojciec są zapłakani. Nie potrafią powstrzymać łez. W pogrzebie bierze udział bardzo duża grupa ludzi. Szacuje się, że może ich być nawet około 500 – relacjonował Super Express.

Teraz grób 19-latki tonie w kwiatach i zapalonych zniczach. Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim zmarłej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Wiśniewski kompletnie łysy. Internauci zbierają szczęki z podłogi na jego widok
  3. Córka poinformowała o nagłej śmierci. Artysta zmarł we śnie

Źródło: o2.pl, se.pl

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.