Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Zgórsko pod Kielcami. 40-letni mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych, przez kierującego pojazdem marki Citroen 50-latka. Mimo podjętej reanimacji jego życia nie udało się uratować.

Sprawą zajęła się prokuratura. Wg wstępnych ustaleń służb porządkowych mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych, poważnych obrażeń. Wypadek spowodował utrudnienia ruchu przy wjeździe do Kielc.

Dramatyczny wypadek pod Kielcami

Zdarzenie miało miejsce w okolicach godziny 20:00 na drodze wojewódzkiej numer 762 na odcinku Kielce-Chęciny. Portal WP cytuje informację podaną Polskiej Agencji Prasowej przez  st. sierż. Małgorzata Perkowska-Kiepas, z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, w której świetle wynika, że mężczyzna zginął podczas przechodzenia przez pasy na drugą stronę ulicy.

Na miejscu zjawiła się policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Natychmiast przystąpiono do reanimacji potrąconego 40-latka, która niestety nie przyniosła oczekiwanych skutków. Poszkodowany zmarł.

Śmierć spowodowały bardzo poważne obrażenia, odniesione w wyniku potrącenia przez pędzącego Citroena. Sprawa została zbadana przez prokuratora, w którego obecności policja zabezpieczyła ciało mężczyzny do wykonania sekcji zwłok. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Sporządzona została również odpowiednia dokumentacja, która ma posłużyć od ustalenia, w jakich dokładnie okolicznościach doszło do tragedii, i co wpłynęło na taki przebieg zdarzeń. Nie podano, czy kierowca był pod wpływem alkoholu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niesamowite wieści o najmłodszym synu Rozenek. Mały Henio jest niezwykle utalentowany
  2. Niezwykłe słowa babci Oliwii Bieniuk o 18-letniej wnuczce. Powiedziała, jak zamierza wspierać nastolatkę
  3. Autobus z 44 dziećmi zderzył się z ciężarówką, 2 śmigłowce i liczne zastępy służb w akcji

Źródło: wiadomosci.wp.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl