Duch wyciągnął mężczyznę z łóżka, kiedy ten spał. Choć zdarzenie wydaje się nieprawdopodobne, naprawdę miało miejsce. Wiemy to za sprawą ukrytej kamery, która wszystko zarejestrowała. Mężczyzna wobec niewytłumaczalnej siły był całkowicie bezbronny. 

Duch otworzył drzwi do pokoju, w którym spało dwóch mężczyzn. Jeden na łóżku, a drugi na rozłożonym materacu na podłodze. Oboje niespokojnie poruszali się przez sen, gdy nagle samoistnie otworzyły się drzwi. Kamera nie zarejestrowała żadnego ciała, przedmiotu, który mógłby to zrobić.

Duch wyciągnął mężczyznę za nogi

Na nagraniu widać, że obaj panowie śpią niespokojnie. Szczególnie mężczyzna ulokowany na materacu. Oboje przestają się wiercić w momencie gdy drzwi zaczynają się uchylać, w końcu otwierają się całkiem.

Chwilę później widzimy, że mężczyzna śpiący na podłodze niespokojnie się porusza, a jego nogi, obie jednocześnie unoszą się do góry. W czasie gdy to się dzieje, mężczyzna wydaje się pozostawać nieprzytomny, jakby dziwna sytuacja w ogóle go nie zaalarmowała. Chwilę później jednak budzi się z krzykiem, nic nie rozumiejąc.

  1. Nikt nie wie, co łączyło Kayah i Rafała Trzaskowskiego. Tajemnica właśnie wyszła na jaw, ogromne zaskoczenie
  2. Ogromne szaleństwo w Biedronce. Za mniej niż 10 złotych kupisz najbardziej pożądane produkty na wakacjach
  3. Nikt się nie spodziewał, Agata Duda zwróciła się do wszystkich Polek. Apeluje o jedną, ważną rzecz

Mężczyzna wyciągnięty z łóżka niewytłumaczalną siłą

Nogi mężczyzny unoszą się coraz bardziej do góry, w jakiś dziwny sposób, jakby podnosił go ktoś niebagatelnie wysoki. W tym momencie mężczyzna budzi się ze snu i z przerażeniem zauważa, że ktoś próbuje go w całości unieść do góry, zaczyna się szarpać.

W tym momencie tajemnicza siła go puszcza. Mężczyzna jest kompletnie zdezorientowany. Nie wie, czy to, co mu się przydarzyło, stało się na jawie, czy w śnie. Trudno jest sobie wyobrazić, jak można byłoby nagrać taki filmik celowo, dlatego jego wiarygodność dosłownie mrozi krew w żyłach. Takich przypadków jest coraz więcej, nagrano filmik, na którym ewidentnie widać, że domowy kot widzi niewidzialnego dla ludzkiego oka nieproszonego gościa.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

duch
fot. youtube.com/Indo Crop Circles

Nogi mężczyzny nagle zaczęły unosić się do góry.

Nagranie mrozi krew w żyłach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata Kozidrak opublikowała emocjonalne nagranie. „Proszę, błagam”
  2. Niepokojące wieści z Chin. Władze boją się najgorszego. Czarny scenariusz coraz bliżej
  3. Julia Wieniawa pokazała swoją nową miłość. ”Pasujecie do siebie idealnie”
  4. Michał Wójcik zalał się łzami w ”Pytaniu na śniadanie”. Chodzi o stan zdrowia jego partnerki, przekazał jej wiadomość
  5. Waży apel Trzaskowskiego do Andrzeja Dudy. Dał mu jeden dzień. Jest reakcja Kancelarii Prezydenta
  6. Dramat za zamkniętymi drzwiami, cierpienie było ogromne. Justyna Pochanke przed laty nie mogła opanować łez

źródło: wiemy.to


 

Poprzedni artykułJest oficjalne stanowisko Szumowskiego. Powiedział, co sądzi o słowach Dudy na temat szczepionki, wypowiedź wbija w ziemię
Następny artykuł200 tysięcy Polaków może nie zagłosować w II turze? Nagle pojawił się gigantyczny problem
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl