Duch na wózku inwalidzkim został złapany przez jedną z kamer przemysłowych. Ta historia niczym z horroru miała miejsce 23 maja tego roku w szpitalu w Tajlandii. Jak podają media, medycy są przekonani, że za wszystkim stoi niedawna śmierć jednego z ich niepełnosprawnych pacjentów. To wideo wywołuje ciarki na całym ciele.

Ciężko uwierzyć, żeby duch mógł w ten sposób przemieścić wózek inwalidzki, ale to nagranie rozwiewa wszelkie wątpliwości. O tym, że zjawiska paranormalne istnieją, wiadomo nie od dziś, lecz pracownicy szpitala w Udon Thani, nie spodziewali się, że będą świadkami jednego z nich.

Duch porusza się wózkiem inwalidzkim

Wózek inwalidzki, należący wcześniej do pacjenta, który zmarł, nie stał na swoim miejscu. Pracownicy szpitala postanowili obejrzeć nagrania z kamer, aby sprawdzić, co się z nim stało. Nikt nie spodziewał się, że trafią na film niczym z horroru.

Pracownicy szpitala byli przerażeni po obejrzeniu wideo. Wielu z nich, a w tym sam dyrektor szpitala Ban Kham Doung, Thanasak Pakdeenuan, wierzy, że to wiatr poruszał przedmiotem. Ciężko jest jednak przystać na to wytłumaczenie, po obejrzeniu strasznego wideo.

Znaleźli się niedowiarkowie

Choć dyrektor placówki chce wierzyć w to, że wszystko jest winą wiatru, postanowił zapewnić media, że wózek inwalidzki nie jest sterowany mechanicznie, co sugerowało wielu niedowiarków.

Oczywiście pewnie znajdą się osoby, które będą w stanie, w sposób racjonalny wyjaśnić całe zajście, lecz są i tacy, którzy wierzą w zjawiska, jak to, które zarejestrowały kamery. Na świecie jest bowiem wiele dowodów na to, że duchy istnieją.

Zobacz wideo:

Duch na wózku został zarejestrowany przez szpitalne kamery przemysłowe.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Słupy dymu widoczne z kilometrów, katastrofa w polskiej miejscowości. Potwierdzono wiadomość o ofierze śmiertelnej
  2. Potężny pożar w centrum Polski, dramatyczna akcja służb. Niestety, w pogorzelisku dokonano przerażającego odkrycia
  3. Maffashion urodziła. Gwiazda pokazała zdjęcie, Sebastian Fabijański zrobił niesamowitą rzecz
  4. Z ostatniej chwili. Po 13 latach porażające informacje ws. zaginięcia Madeleine McCann, po prostu niewiarygodne
  5. Pilna ewakuacja całego budynku. Ludzie zaczęli wybiegać na ulicę, ogrom policji, wszystko przez jeden e-mail
  6. Jedliście kiedyś ogórka kiszonego na chlebie posmarowanym smalcem? Zdradzamy wyjątkowy przepis

źródło: aju.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.