Duch na wózku inwalidzkim został złapany przez jedną z kamer przemysłowych. Ta historia niczym z horroru miała miejsce 23 maja tego roku w szpitalu w Tajlandii. Jak podają media, medycy są przekonani, że za wszystkim stoi niedawna śmierć jednego z ich niepełnosprawnych pacjentów. To wideo wywołuje ciarki na całym ciele.

Ciężko uwierzyć, żeby duch mógł w ten sposób przemieścić wózek inwalidzki, ale to nagranie rozwiewa wszelkie wątpliwości. O tym, że zjawiska paranormalne istnieją, wiadomo nie od dziś, lecz pracownicy szpitala w Udon Thani, nie spodziewali się, że będą świadkami jednego z nich. 

Duch porusza się wózkiem inwalidzkim

Wózek inwalidzki, należący wcześniej do pacjenta, który zmarł, nie stał na swoim miejscu. Pracownicy szpitala postanowili obejrzeć nagrania z kamer, aby sprawdzić, co się z nim stało. Nikt nie spodziewał się, że trafią na film niczym z horroru. 

Pracownicy szpitala byli przerażeni po obejrzeniu wideo. Wielu z nich, a w tym sam dyrektor szpitala Ban Kham DoungThanasak Pakdeenuan, wierzy, że to wiatr poruszał przedmiotem. Ciężko jest jednak przystać na to wytłumaczenie, po obejrzeniu strasznego wideo. 

 1. Dramatyczna śmierć 2,5-letniego dziecka. Chłopiec spadł na beton, kiedy jego rodzice upajali się wysokoprocentowym trunkiem
 2. Kipiący z wściekłości klient wtargnął do Biedronki, żeby zwrócić rozkładające się mięso. Oburzająca odpowiedź kierowniczki zwaliła go z nóg
 3. ONZ ostrzega przed kolejną katastrofą. Miliony ludzi może ucierpieć, podobnej sytuacji nie było od 50 lat

Znaleźli się niedowiarkowie

Choć dyrektor placówki chce wierzyć w to, że wszystko jest winą wiatru, postanowił zapewnić media, że wózek inwalidzki nie jest sterowany mechanicznie, co sugerowało wielu niedowiarków. 

Oczywiście pewnie znajdą się osoby, które będą w stanie, w sposób racjonalny wyjaśnić całe zajście, lecz są i tacy, którzy wierzą w zjawiska, jak to, które zarejestrowały kamery. Na świecie jest bowiem wiele dowodów na to, że duchy istnieją

ZOBACZ WIDEO:

 Duch na wózku został zarejestrowany przez szpitalne kamery przemysłowe. 

ZOBACZ TEŻ:

 1. Pogoda stanie się całkowicie nie do zniesienia. Po upałach kolejne anomalie, “sytuacja jest dynamiczna”
 2. Tragiczne skutki nawałnicy w Polsce. Olbrzymie straty, wiele obiektów zniszczonych
 3. 14-latka zmarła podczas snu. Powód wstrząsną rodzicami, teraz ostrzegają innych
 4. Otwarcie granic już wkrótce. Opublikowano rozporządzenie, znamy szczegółowe informacje
 5. Weszła do przymierzalni i pobladła. Kobieta ujawniła porażającą prawdę o sklepach, niebywałe co widać na zdjęciach
 6. „Przeżyję rok, dwa”. Wstrząsające wyznanie Krzysztofa Cugowskiego, fani o niczym nie mieli pojęcia. W końcu powiedział całą prawdę, nie da sobie rady bez grania

  źródło: aju.pl

Poprzedni artykułHoroskop weekendowy. Niektóre znaki zodiaku powinny mieć się na baczności
Następny artykułEdyta Górniak wzięła udział w procesji. Niewiarygodne, jak ubrała się polska diwa
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.