Duch został uwieczniony na nagraniu? Przerażające wideo obiegło świat, uwiecznione wydarzenie powoduje, że włos jeży się na głowie. Uczniowie i nauczyciele zgłaszali wcześniej incydenty, ale nikt nie spodziewał się, że uda się nagrać paranormalne zjawisko. Tego nie da się racjonalnie wytłumaczyć.

Duch pojawił się w jednej ze szkół. Jego poczynania zarejestrowała kamera tuż po godzinie 3 w nocy. Co ciekawe, czujniki ruchu nie odnotowały żadnych nieprawidłowości. Jednak nagranie nie pozostawia wątpliwości.

Przerażające nagranie powoduje gęsią skórkę

Miejsce, gdzie doszło do niewytłumaczalnego wydarzenia to szkoła Deer Park w Cork w Irlandii. Jak dowiadujemy się z portalu popularne.pl, to nie pierwszy incydent, jaki zauważono w szkole. Podobno nauczyciele i uczniowie zgłaszali już wcześniej, że na terenie placówki czują czasem przeszywający chłód i ciągły niepokój. 

Nagranie, które zaraz zobaczycie, jest przeznaczone tylko dla osób o mocnych nerwach. Według pogłosek jeden z nauczycieli miał zabrać na swoją lekcję psa, który ewidentnie nie chciał wejść do budynku. Służby sprzątające zgłaszały również powywracane śmietniki i meble, nawet gdy w placówce nie były przeprowadzane wcześniej zajęcia. 

  1. Przykra wiadomość o Sandrze i Krzyśku z „Gogglebox”. To koniec
  2. Bulwersujące sceny w Dzień dobry TVN. Widzowie nie wytrzymali, posypały się gromy

Szkoła jest nawiedzona? Nagranie nie pozostawia złudzeń

Według portalu popularne.pl to właśnie zgłoszenia o niewytłumaczalnych wydarzeniach skłoniły władze placówki do zainstalowania kamer i czujników ruchu. Niestety, obawy się potwierdziły. Nagrania nie pozostawiają złudzeń. 

Musimy ostrzec – zanim obejrzycie to nagranie, zapalcie światło, bo jest naprawdę przerażające. Tym razem nie zobaczycie samej zjawy, a to, co potrafi zrobić z przedmiotami. Wszystko działo się w nocy, po godzinie 3. Niesamowite, że mimo wielu szkód czujniki ruchu nic nie zarejestrowały.

ZOBACZ FILM:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiana aktorka, znana z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie
  2. Porażające słowa premiera Morawieckiego. Mówi o nowych obostrzeniach
  3. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
  4. Żona skarżyła się na ogromny ból brzucha. Gdy lekarze podali przyczynę, mąż złożył pozew o rozwód
  5. Dagmara Kaźmierska błaga o pomoc. Trwa dramatyczna walka z czasem
  6. Otworzył słoik z grzybami do obiadu, o mało nie wypaliło mu buzi. Lipcowe zbiory do wyrzucenia przez 1 błąd, teraz ostrzega innych

Źródło: popularne.pl, youtube.com

Poprzedni artykuł14-latka została matką. Pokazała zdjęcia, które są nie do uwierzenia
Następny artykułMagda Gessler schudła kilkanaście kilogramów. Patrzymy z niedowierzaniem „Wygląda pani obłędnie”
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.