Sieć supermarketów Biedronka regularnie przygotowuje dla swoich klientów wyjątkowe, promocyjne oferty. Co szykuje dla nich tym razem?

Już w najbliższy piątek i sobotę niektóre ze standardowych produktów będzie można zakupić w znacznie niższych cenach. Na czym wobec tego da się zaoszczędzić?

Kolejne promocje w sieci sklepów Biedronka

Już od jakiegoś czasu było wiadomo, że w piątek i w sobotę będzie można zakupić w Biedronce różnego rodzaju słodycze w lepszych cenach. Promocja ta miała związek z obchodzonymi w tym czasie świętami. Celebruje się bowiem wtedy Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Jak się okazuje, na tym promocje się nie skończą.

Duże okazje czekają na posiadaczy karty Moja Biedronka. Dzięki niej można jeszcze taniej zaopatrzyć się w czekolady marki Milka. Gwarantuje ona bowiem, że przy zakupie dwóch sztuk tego produktu kolejne dwie będą gratis!

Promocje uraczą też na pewno smakoszy piwa. Wszystkie sprzedawane w puszkach napoje marek: Warka, Tatra, Namysłów, Carlsberg i Łomża będą kosztowały tylko 1,99 zł. W tym wypadku również należy być posiadaczem karty Moja Biedronka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Obowiązuje ona zresztą również przy dwóch kolejnych promocjach, które sklep przygotował dla klientów. Dzięki niej o 33% taniej zakupimy ser Rycki Edam. 20% mniej zapłacimy za to za dużą rolkę ręcznika kuchennego marki Queen.

Zobacz ofertę:

fot. materiały prasowe Biedronki
fot. materiały prasowe Biedronki

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”