Dyrektorka szkoły, do której chodzi Viki Gabor postanowiła zabrać głos w dyskusji o młodej wokalistce po jej wygranej w tegorocznej edycji konkursu Eurowizja Junior. W rozmowie z Faktem wyjawiła całą prawdę o młodej gwieździe. Jak Viki Gabor radzi sobie w szkole?

Viki Gabor zajęła pierwsze miejsce w konkursie Eurowizji Junior, zapewniając Polsce wygraną dwa lata z rzędu. Wokalistka jednak ma tylko 12 lat i musi godzić swoje sukcesy zawodowe z obowiązkami szkolnymi. Jak jej to wychodzi? Dyrektorka szkoły, do której chodzi wyjawiła prawdę.

Dyrektorka szkoły o Viki Gabor

Barbara Wikiera to dyrektorka szkoły, do której uczęszcz Viki Gabor. W rozmowie z Faktem postanowiła opowiedzieć o tym, jak wokalistka radzi sobie w podstawówce. Jaką uczennicą jest Viki Gabor?

 Jest uczennicą koleżeńską i otwartą, ale gdy poznaje nowe osoby bywa nieśmiała. Wyróżnia się urodą i gracją. Ma swobodę ruchu, co widać na w-f. Trzeba przyznać, że dobrze posługuje się językiem angielskim. Wyprzedza w tym swoich rówieśników — oceniła dyrektorka.

Barbara Wikiera wypowiedziała się również na temat talentu wokalnego młodej piosenkarki.

– Byłam na kilku jej koncertach podczas Międzynarodowych Dni Kultury Romskiej, gdzie śpiewała z całą rodziną. Talent ma ogromny. Ale jest osobą skromną, która nie pcha się na afisze. Występuje na akademiach szkolnych, ale woli trzymać się z boku, bo tłumaczy, że to nie są jej repertuary — wyjawiła dyrektorka.

dyrektorka
https://www.instagram.com/vikigaborofficial/

Co rówieśnicy sądzą o Viki Gabor?

Fakt jednak nie zatrzymał się na zasięgnięciu opinii dyrektorki o Viki Gabor. Dziennikarze gazety postanowili również poprosić o wypowiedź rówieśników piosenkarki.

Viki to bardzo fajna i otwarta dziewczyna […] opowiadała mi o swoim udziale w programie The Voice, a także o przygotowaniach do Eurowizji. Trzymałam kciuki za nią, podobnie jak jej koledzy i koleżanki ze szkoły — powiedziała dwunastoletnia mieszkanka osiedla, na którym mieszka również Viki Gabor.

Teraz nastoletnia piosenkarka zapewniła Polsce ponowne zwycięstwo w konkursie Eurowizji Junior. Pierwszy raz w siedemnastoletniej historii konkursu jeden kraj wygrał dwa razy z rzędu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dyrektorka
https://www.instagram.com/vikigaborofficial/

Dyrektorka szkoły, do której chodzi Viki Gabor wyjawiła o niej prawdę.

dyrektorka
instagram.com/vikigaborofficial

Czy zwyciężczyni Eurowizji Junior ma same piątki?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Roztargnieni właściciele zapłacą nawet 5 tys. zł mandatu. Wystarczy wyjść z psem na spacer
  2. Ciąża Hanny Lis była zagrożona. ”Nie pozwalałam sobie robić zdjęć, żeby nie zapeszyć”
  3. Co dalej z karierą Joanny Krupy? Gwiazda zmienia plany ze względu na dziecko
  4. Małgorzata Rozenek tym razem wybuchła. Jednym komentarzem zamknęła usta swoim hejterom
  5. Roksana Węgiel błyszczała na Eurowizji i to dosłownie. Jej stylizacja wzbudziła zachwyt
  6. Kolejny „Taniec z gwiazdami” już bez Iwony Pavlović?! Najostrzejsza jurorka zabrała głos, fani są zaniepokojeni

 

Poprzedni artykułLekarze nie dawali choremu niemowlakowi szans. Jego mama wpadła na szalony pomysł, zadziałał
Następny artykułCo kształt ust mówi o tobie? Naukowcy zdradzają, jakie sekrety osobowości można wyczytać z ust
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.