Dziadek chciał powitać swoją nowo narodzoną wnuczkę w szpitalu, zaraz po tym, jak jego córka urodziła. Mężczyzna już nie mógł się doczekać na poznanie maleńkiej. Jednak kiedy dotarł już do szpitala, przeżył prawdziwy szok. Zupełnie się tego nie spodziewał, w dodatku okazało się, że inni członkowie rodziny doskonale wiedzieli, co się święci.

Wiadomo, jak entuzjastycznie dziadkowie podchodzą zawsze do wizji posiadania wnuków. Kiedy tylko dowiedzą się o ciąży w rodzinie, już wyobrażają sobie, jak będą je rozpieszczać, spędzać z nimi czas. Ten dziadek był niesamowicie podekscytowany na wizję posiadania wnuczki. Nie mógł domyślać się, że przez cały ten czas, córka go oszukiwała.

Dziadek nie mógł uwierzyć, gdy poznał prawdę

James zawsze ekscytowały narodziny każdego wnuczęta albo, można by raczej powiedzieć — wnuczki. W jego rodzinie kobiety stanowiły zdecydowaną większość. On sam miał wyłącznie córki, a one również rodziły tylko dziewczynki. Nie można było jednak powiedzieć, że mężczyzna był złym dziadkiem.

  1. Włosy Barbary Kurdej-Szatan zachwycają. Pokazała nowe zdjęcie „Znów mam piękny zadbany blondzik”
  2. Przez lata więził ją w piwnicy i niewyobrażalnie, a na piętrze wiódł normalne życie. Zdjęcia jej „więzienia” przyprawiają o ciarki
  3. Nastolatka z twarzą 60-latki. Dzięki operacji plastycznej nie przypomina dawnej siebie

Kiedy jedna z jego córek, Carie, oznajmiła, że jest w ciąży, dziadek był przeszczęśliwy. Okazało się, że to kolejna dziewczynka i może James był rzeczywiście troszkę rozczarowany, ale to nie oznacza, że nie pokochał wnuczki, kiedy tylko o niej usłyszał. Kiedy więc Carie zaczęła rodzić, w jego urodziny, mężczyzna od razu pognał do szpitala.

Najlepszy prezent urodzinowy

Mężczyzna w napięciu oczekiwał na moment, w którym w końcu będzie mógł poznać swoją wnuczkę. Kiedy stał już przy łóżku córki, kobieta przyznała się, że go okłamała. Dziadek na początku nie mógł zrozumieć, o co chodzi, dopóki kobieta nie rozwinęła zawiniątka, w którym trzymała dziecko.

dziadek
facebook.com/lovewhatreallymatters

Mężczyzna bardzo chciał już poznać wnuczkę.

Okazało się, że James w końcu dostał upragnionego wnuka! W dodatku chłopiec drugie imie dostał po dziadku. Mężczyzna nie mógł być szczęśliwszy. W tym momencie spełniły się wszystkie jego marzenia. Mały Landry James na pewno będzie niesamowicie rozpieszczonym przez dziadka chłopcem.

ZOBACZ JEGO REAKCJĘ:

ZOBACZ TEŻ:

  1. 3-miesięczny chłopiec trafił do szpitala z wysoką gorączką. Placówka odpowie za jego śmierć
  2. Katastrofa statku, nie żyje 18 osób, 30 zaginionych, trwają poszukiwania. Smutne wiadomości ze świata
  3. Córka tej pary jest niewiarygodnie śliczna. Ludzie uważają, że to najpiękniejsze dziecko na świecie
  4. Ostatnie dni życia Pawła Królikowskiego. Znajomy zdradził przykrą prawdę
  5. Sala kinowa skrywa przed nami wiele tajemnic. 6 rzeczy, o których na pewno nie miałeś pojęcia
  6. Nasze mamy i babcie całe życie źle lepiły pierogi. Jest nowatorski, łatwiejszy i pyszniejszy sposób

źródła: facebook.com/lovewhatreallymatters

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.