Dziadek postanowił zabrać swojego wnuczka na pieszą wycieczkę. Gdy sąsiedzi zobaczyli, co 60-latek robi z chłopcem, natychmiast zawiadomili policję. Mężczyzna wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością, a takie zachowanie nigdy nie powinno mieć miejsca. Dziecko przekazane zostało mamie, a staruszek na ten moment przebywa w areszcie.

Śląscy policjanci zatrzymali 60-letniego mężczyznę, który zabrał swojego wnuczka na spacer. Kiedy mieszkańcy osiedla dostrzegli jego podejrzane zachowanie, natychmiast powiadomili o tym fakcie miejscową policję. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, nie mieli już żadnych wątpliwości, a obawy sąsiadów okazały się prawdą. Mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dziadek zabrał wnuczka na spacer 

60-letni mieszkaniec Tych postanowił wybrać się ze swoim wnuczkiem na spacer. Teoretycznie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie nad wyraz podejrzane zachowanie staruszka, które w mgnieniu oka dostrzegli sąsiedzi. W momencie, gdy oprócz chodzenia po prostej linii, ogromnym problemem okazało się dla niego wyjęcie malucha z wózka, natychmiast zadzwonili po policję.

– Około 10:30 dyżurny tyskiej komendy otrzymał zgłoszenie od mieszkańca al. Bielskiej, z którego wynikało, że pijany mężczyzna spacerował z wózkiem, w którym znajduje się małe dziecko – czytamy w serwisie fakt.pl relacje mundurowych.

Dziecko, które znajdowało się w wózku, miało zaledwie 2-lata. Mężczyzna wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością, za którą zmuszony będzie ponieść konsekwencje.

Maluch został przekazany mamie

Niezwłocznie po przybyciu na miejsce funcjonariusze przekazali malucha jego matce, a lekkomyślny dziadek został zatrzymany. 

– Po wyjaśnieniu wszystkich okoliczności sprawy okaże się, czy dziadek naraził swojego wnuka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia – informują policjanci. 

Dziadkowi za jego poczynania grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Nie po raz pierwszy okazuje się, że trzeźwa reakcja zupełnie postronnych ludzi, może mieć diametralny wpływ na resztę naszego życia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziadek
unsplash.com @MabelAmber

Dziadek postanowił zabrać wnuczka na spacer.

Dziadek
unsplash.com @ramoni

W wózku znajdował się 2-letni chłopiec. 

Dziadek
pixabay.com @Pexels

Mężczyzna był pijany. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zioła, które zapewnią dobry nastrój. Zdecydowanie warto po nie sięgać
  2. Pilne doniesienia z okolic Wuhan. Uderzył kolejny śmiertelny wirus, źródło w mięsie drobiowym
  3. Anna Mucha wygryzie Barbarę Kurdej-Szatan? Wielkie zmiany w TVP
  4. Dom Bogumiły Wander robi ogromne wrażenie. Jak mieszka legenda telewizji?
  5. Kosmetyki, na które lepiej uważać. Aż roi się w nich od bakterii i zarazków
  6. Z trumny dochodziły dziwne dźwięki, wtedy dokonano odkrycia. Kobieta urodziła dziecko w grobie

Źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułPolicjantka od lat poszukiwała mężczyzny ściganego listem gończym. Któregoś dnia poszła na obiad z rodziną i zamarła
Następny artykułDzikie zwierzę dosłownie zwaliło z nóg przechodnia. Wszystko się nagrało
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.