Dziadek przez 16 lat przygotowywał prezent dla swojej ukochanej wnuczki. Kiedy nastolatka go otworzyła, nie potrafiła powstrzymać lawiny łez. To, co zrobił dla niej staruszek, jest wprost niewiarygodne. Wbrew wszystkim pomówieniom prawdziwa, bezgraniczna i bezinteresowna miłość naprawdę istnieje.

Relacje wnuków i dziadków to bardzo ważny aspekt życia rodzinnego. Pomimo różnicy pokoleń znalezienie wspólnego języka zwykle nie stanowi dla nich większego problemu. Na ich wsparcie, pomoc czy dobre słowo możemy liczyć zawsze, bez względu na sytuację. Stosunki z dziadkami należy pielęgnować i dbać o nie każdego dnia. To, co są w stanie zrobić dla pociech swoich dzieci, jest naprawdę wyjątkowe.

Dziadek przygotowywał prezent przez 16 lat

Kiedy dziewczyna otworzyła podarunek, dosłownie zaniemówiła. Zdjęciami prezentu, który własnoręcznie przygotował dla niej ukochany dziadek natychmiast podzieliła się na Twitterze. Nie od dziś wiadomo, że prezenty wykonane samodzielnie cieszą najbardziej. Jednak to, co zrobił staruszek przeszło jej najśmielsze oczekiwania.

Lauren po otworzeniu opakowania dostrzegła trzy zeszyty zatytułowane Papa’s Story: Takes of a Two Year Old, co w dokładnym tłumaczeniu oznaczać będzie: Dziadkowe historie: Zbierane od 2 roku życia. Początkowo zupełnie nie wiedziała, co może chodzić. Kiedy przeczytała dedykację, wszystko stało się jasne.

-Cześć Lauren; Właśnie zaczynam, więc pewnego dnia możesz przeczytać to zupełnie dla zabawy. Zapiski to codzienna rejestracja naszych wspólnych historii- napisał staruszek.

Zeszyty wyglądały naprawdę imponująco

W całości pokryte były zapiskami, wspomnieniami i motywującymi sentencjami. Kiedy Lauren je zobaczyła, nie mogła przestać płakać. Cudowniejszego prezentu nigdy nie mogła sobie wymarzyć. Taki dziadek to prawdziwy skarb.

Szczęściara! Dziadek jest niesamowity!– napisała jedna z kobiet.

-Tym samym zyskałaś pamiątkę, która zostanie z tobą do końca życia. Tak bardzo ci tego zazdroszczę- dodała kolejna.

-Idealny przykład tego, że o relację z dziadkami trzeba dbać każdego dnia- spuentowała ostatnia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziadek
twitter.com @renblankk

Dziadek przygotowywał prezent przez 16 lat. 

Dziadek
twitter.com @renblankk

Zawartość zeszytów wprawiła ją w osłupienie. 

Dziadek
twitter.com @renblankk

Zeszyt przepełniony był cudownymi wspomnieniami. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Bobas usiadł na odpoczywającym kocie. Zwierzak zareagował w jedyny możliwy sposób
  3. Dorota Szelągowska pokazała swoją choinkę. Internauci wytknęli jej jeden szczegół, są wściekli
  4. Były mąż napisał list do nowego partnera swojej małżonki. Był szczery do bólu
  5. Koszmarne informacje o zdrowiu Margaret. Zawiesza karierę na długo

 

Poprzedni artykułNatalia Kukulska w kultowej świątecznej piosence Coca-Cola „Coraz bliżej Święta” 
Następny artykułGolden retriever trafił do weterynarza w strasznym stanie. Wycięto mu przerażający „uśmiech” na pyszczku
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.