Dziadek chciał powitać swoją nowo narodzoną wnuczkę w szpitalu, zaraz po tym, jak jego córka urodziła. Mężczyzna już nie mógł się doczekać na poznanie maleńkiej. Jednak kiedy dotarł już do szpitala, przeżył prawdziwy szok. Zupełnie się tego nie spodziewał, w dodatku okazało się, że inni członkowie rodziny doskonale wiedzieli, co się święci.

Wiadomo, jak entuzjastycznie dziadkowie podchodzą zawsze do wizji posiadania wnuków. Kiedy tylko dowiedzą się o ciąży w rodzinie, już wyobrażają sobie, jak będą je rozpieszczać, spędzać z nimi czas. Ten dziadek był niesamowicie podekscytowany na wizję posiadania wnuczki. Nie mógł domyślać się, że przez cały ten czas, córka go oszukiwała.

Dziadek nie mógł w to uwierzyć

James zawsze ekscytowały narodziny każdego wnuczęta albo, można by raczej powiedzieć — wnuczki. W jego rodzinie kobiety stanowiły zdecydowaną większość. On sam miał wyłącznie córki, a one również rodziły tylko dziewczynki. Nie można było jednak powiedzieć, że mężczyzna był złym dziadkiem.

Kiedy jedna z jego córek, Carie, oznajmiła, że jest w ciąży, dziadek był przeszczęśliwy. Okazało się, że to kolejna dziewczynka i może James był rzeczywiście troszkę rozczarowany, ale to nie oznacza, że nie pokochał wnuczki, kiedy tylko o niej usłyszał. Kiedy więc Carie zaczęła rodzić, w jego urodziny, mężczyzna od razu pognał do szpitala.

Najlepszy prezent urodzinowy

Mężczyzna w napięciu oczekiwał na moment, w którym w końcu będzie mógł poznać swoją wnuczkę. Kiedy stał już przy łóżku córki, kobieta przyznała się, że go okłamała. Dziadek na początku nie mógł zrozumieć, o co chodzi, dopóki kobieta nie rozwinęła zawiniątka, w którym trzymała dziecko.

dziadek
facebook.com/lovewhatreallymatters

Mężczyzna bardzo chciał już poznać wnuczkę.

Okazało się, że James w końcu dostał upragnionego wnuka! W dodatku chłopiec drugie imie dostał po dziadku. Mężczyzna nie mógł być szczęśliwszy. W tym momencie spełniły się wszystkie jego marzenia. Mały Landry James na pewno będzie niesamowicie rozpieszczonym przez dziadka chłopcem.

ZOBACZ JEGO REAKCJĘ:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Staruszka od 15 lat przychodziła do marketu czytać książki. Pracownicy sklepu zrobili dla niej coś niezwykłego
  3. Znalazł list w pokoju swojej zmarłej córki. Nastolatka ukryła go za swoim lustrem
  4. Ocaliła ciężko poparzoną dziewczynkę w 1977. Po 38 latach zobaczyła zdjęcie na FB i była wstrząśnięta
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi
  6. Anna Przybylska na długo przed śmiercią miała sen, który ją przeraził. Jakiś czas później spełnił się co do joty

źródła: facebook.com/lovewhatreallymatters

Poprzedni artykułDom Staraków w Zakopanem. Znany gwiazdor wyjawił, co działo się w ich góralskiej posiadłości
Następny artykułGwiazda serialu „M jak Miłość” odbiła partnera koleżance z planu. „Mówiłam, by zostawiła nas w spokoju”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego