Dziadek postanowił się zabić, nie pozostawił ratownikom wystarczająco dużo czasu, żeby go ratować. Zanim jednak to zrobił, zadzwonił na policję. Przerażający telefon i jeszcze bardziej dobijający list, który po sobie pozostawił to coś, co trzeba poznać, żeby uświadomić sobie, w jak krytycznych sytuacjach znajdują się ludzie. 

Policja nie miała tak naprawdę możliwości na zareagowanie w tym przypadku, jak i w wielu innych, podobnych do niego tragediach. Ten dziadek czuł, że nie pozostawiono mu absolutnie żadnego inne możliwego rozwiązania, sięgnął więc po absolutną ostateczność. To przerażające, że każdego dnia na świecie zabijają się tysiące ludzi. 

Dziadek zadzwonił na policję 

Biuro szeryfa w Whatcom County otrzymało telefon od 77-letniego mężczyzny w środowy poranek. Mężczyzna dzwonił jedynie poinformować, że planuje popełnić samobójstwo. Wydaje się, że dziadek wykonał ten telefon jedynie po to, żeby jego zwłoki zostały jak najszybciej znalezione. Wyglądało na to, że nie ma w planach rozmowy z dyspozytorem. 

Podczas gdy dyspozytor usiłował utrzymać mężczyznę na linii, dziadek nie miał w planach kontynuowania tej rozmowy. — Będziemy w sypialni z przodu domu — powiedział, jak donosi buzzfeednews.com. Policja natychmiast pojechała pod wskazany adres. 

  1. Do mieszkania królowej życia weszli antyterroryści. ”Wysadzili drzwi”
  2. Po dekadach występów wysokość emerytury Maryli Rodowicz zasmuca. Nie może odpocząć, wciąż musi pracować

Tragiczny list

Kiedy weszli do domu, w przedniej sypialni, tak jak powiedział przez telefon mężczyzna, znajdowały się dwa ciała, jego i jego żony. Jak się wydawało na pierwszy rzut oka, oboje zginęli od ran postrzałowych. Cała ta sytuacja była oczywiście tragiczna, ale jeszcze smutniejszy był list, który para po sobie pozostawiła.

W nim małżeństwo wyjaśniło, że podjęli decyzję o odebraniu sobie życia, ponieważ nie było ich już dłużej stać na to, żeby opłacać swoją opiekę zdrowotną. To przerażające, że trudna sytuacja finansowa zmusiła ich do podjęcia tak drastycznego kroku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziadek
facebook.com

Para miała poczucie, że nie ma innego wyjścia. 

dziadek
canva.com

Dziadek postanowił popełnić samobójstwo. 

Dziadek
pixabay.com

Mężczyzna zawiadomił policję. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy milczeli o jednym nowym zakazie. Minister się wygadała, wejdzie w tym tygodniu w trybie natychmiastowym
  2. Skandal, do sieci wyciekły kolejne nagrania par, które poniosło na wieży widokowej. Wszystko widać
  3. Do sieci trafiło niesłychane zdjęcie Gabriela Seweryna. Fani osłupieli, nie jest na nim sam
  4. Andrzej Duda nagle stanął przed wszystkimi. Stało się nieodwracalne
  5. Przed chwilą Biedronka wydała nagły komunikat. Sieć ostrzega wszystkich klientów

źródła: buzzfeednews.com

 

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego