Dziadek podbił chińskiego Fashion Weeka, kiedy na jednym z pokazów zaprezentował swoje ciało, otwierając i zamykając pokaz jednego z największych chińskich projektantów, Hu Sheguanga. Ten mężczyzna, który szybko zyskał sobie miano „młodego starego mięsa”, nie tylko jest bardzo atrakcyjnym, pomimo swojego wieku, mężczyzną, ale też artystą. Doskonale wiedział, jak wyróżnić się podczas pokazu i naprawdę zabłysnąć.

Dbałość o swoje ciało bywa ciężkie nawet w młodym wieku, kiedy jesteśmy pełni sił witalnych, energii i zdrowia. Mało które z nas wyobraża sobie, że w wieku lat 80, wciąż będziemy pozostawać w pełni sił. A jednak, jak się okazuje, nie jest to całkowicie niemożliwe. Ten dziadek udowadnia, że wystarczy odpowiednia siła ducha i samozaparcie, by to stało się możliwe. 

Dziadek też może być modelem

Wang Deshun, bo tak nazywa się ten niezwykły mężczyzna, wziął udział w pokazie na chińskim Fashion Weeku właściwie przez przypadek. Jego córka współpracuje ze znanym projektantem i któregoś dnia odebrała w jego obecności wideo rozmowę od ojca. Kiedy Hu zobaczył starszego mężczyznę, od razu zrozumiał, że to właśnie on musi zaprezentować jego kolekcję. 

dziadek
popularne.pl

Wang zachwycił wszystkich.

Weng bez problemu zgodził się na udział w pokazie. Ten 80-letni dziadek młodości był artystą — jego jedynym zastrzeżeniem było to, czy pokaz nie zostanie ocenzurowany, skoro on będzie szedł bez koszuli. Mężczyzna miał z tym doświadczenie w przeszłości.

Stał się gwiazdą

Mężczyzna bardzo szybko stał się międzynarodową gwiazdą. Ludzi z całego świata zachwyciło nie tylko jego ciało, ale też, a może przede wszystkim, bijąca od  niego niesamowita energia. Weng odróżniał się od wszystkich innych modeli, którzy zazwyczaj jak najmniej rzucają się w oczy. 

Wenga roznosi energia. Mężczyzna chodzi z pełną energią, emanując siłą i pewnością siebie. Sama jego obecność na wybiegu jest sztuką. Od razu widać, że ten dziadek to prawdziwy artysta, który wie, jak zaprezentować siebie i to, co ma na sobie w sposób, który od razu przyciągnie uwagę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziadek
popularne.pl

Dziadek był gwiazda tego pokazu. 

dziadek
popularne.pl

Wang uważa, że jego ciało to zasługa nie tylko siłowni, ale też siły umysłu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler z nowym biznesem. Nawet wierni fani przecierają oczy
  2. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu

źródła: popularne.pl, gq.com

Poprzedni artykułZnana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
Następny artykułChoroba Hanny Lis wpłynęła na jej ciążę. Lekarze nie mieli złudzeń: „Pani Haniu, lepiej przerwać”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego