Dziadek znanej piosenkarki kilka lat temu popełnił samobójstwo. Z okazji Tygodnia Świadomości Zdrowia Psychicznego gwiazda otworzyła się we wzruszającym wpisie. Przyznała też, że sama zmaga się z wieloma problemami związanymi ze sławą i karierą w show-biznesie.

Dziadek Ellie Goulding odebrał sobie życie. Gwiazda zdecydowała się opowiedzieć o rodzinnym dramacie dopiero po kilku latach. Swoją bolesną historią podzieliła się z ważnego powodu. Nie było to dla niej łatwe, bo wciąż bardzo przeżywa utratę ukochanego dziadka.

Dziadek  Ellie Goulding popełnił samobójstwo

Ellie Goulding stara się nie zdobywać popularności na swoim życiu prywatnym, a jedynie na dokonaniach muzycznych. Piosenkarka uznała jednak, że Tydzień Świadomości Zdrowia Psychicznego jest odpowiednim czasem do szczerego wyznania. Szokująca informacja z życia gwiazdy zaskoczyła nawet jej największych fanów, którzy sądzili, że wiedzą o niej wszystko.

– Dziś myślę o moim dziadku, który odebrał sobie życie kilka lat temu. Chciałabym z nim więcej rozmawiać. Żałuję, że nie mieliśmy nawet najmniejszej wskazówki, jakim był nieszczęśliwym człowiekiem – pisała na Instagramie.

dziadek
instagram.com/elliegoulding

Przy okazji piosenkarka przyznała, że podziwia każdego, kto pomimo złego samopoczucia wstaje z łóżka i chwyta dzień. Sama doskonale wie, że wymaga to wiele odwagi. Kariera w show-biznesie wiąże się z wieloma wzlotami i upadkami, co negatywnie wpływa na zdrowie psychiczne. Gwiazda ćwiczy boks i biega, aby nie zadręczać się złymi doświadczeniami.

Kim jest Ellie Goulding?

Ellie Goulding jest brytyjską piosenkarką i autorką tekstów. Od dziecka jest związana z muzyką, jako 9-latka rozpoczęła naukę gry na klarnecie, a kilka lat później nauczyła się grać na gitarze. W 2009 roku wydała swój pierwszy singiel Under The Sheets. Jej debiutancki album Lights ukazał się 26 lutego 2010 roku.

dziadek
instagram.com/elliegoulding

W 2015 roku gwiazda nagrała cieszący się ogromną popularnością i królujący na listach przebojów utwór Love Me Like You Do, promujący film Pięćdziesiąt twarzy Greya. Do tej pory Ellie Goulding wydała trzy albumy i odbyła tyle samo tras koncertowych. W 2017 roku wystąpiła w Polsce podczas Kraków Live Festival.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy mamy ją w kuchni. Naukowcy ostrzegają przed popularną przyprawą
  2. Polski ksiądz po godzinach jest kulturystą i trenerem personalnym. Na zawodach pokazuje się w skąpych majtkach
  3. Wdowa nigdy nie zapomni dnia pogrzebu męża. Upuszczono trumnę i setki ludzi zobaczyły ciało
  4. Bracia Mroczek podpadli Amerykanom? Nawet zniesienie wizy im nie pomoże
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający
Poprzedni artykułJak odmłodzić się makijażem? 7 zasad, które zmienią twój wygląd na młodszy
Następny artykułOjciec z zespołem Downa wychowywał zdrowego syna. Ich historia ściska za gardło
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.