Dziadek usłyszał, że dziewczyna na ulicy śpiewa jego ulubioną piosenkę. Chwilę później nieznajoma zrobiła dla niego coś pięknego

screen z filmiku twitter.com @hugosesentaocho

Dziadek rozkochał w sobie miliony ludzi na całym świecie. Kiedy w trakcie spaceru usłyszał rozbrzmiewające dźwięki swojej ulubionej piosenki, zrobił coś, czego nikt nie mógłby się spodziewać. Uliczna artystka była w prawdziwym szoku. Nic dziwnego, że filmik z jego udziałem cieszy się tak ogromną popularnością.

Staruszek swoim zachowaniem rozbawia do łez. Wystarczyły pierwsze dźwięki ulubionego utworu, aby jego zachowanie diametralnie się zmieniło. Nie od dziś wiadomo, że zarówno dobra muzyka, jak i taniec są w stanie połączyć ludzi. A występu, jaki zaprezentowała ta dwójka, nie powstydziłyby się niejeden artysta estradowy!

Dziadek usłyszał ulubioną piosenkę

Starszy mężczyzna w trakcie jednego ze spacerów ulicami Hiszpanii usłyszał na ulicy… dźwięki swojej ulubionej piosenki. W mgnieniu oka postanowił to sprawdzić i wsłuchać się w wykonanie ulicznej wokalistki. W końcu zna utwór na pamięć!

screen z filmiku twitter.com @hugosesentaocho

Tym razem jednak miłość do utworu Niny Simone My Baby Just Cares For Me okazała się zbyt duża i… za żadne skarby świata nie pozwoliła mu ustać w miejscu. Dziadek początkowo nieśmiało tupał nóżką, a po chwili obudził się w nim prawdziwy taneczny demon. W mgnieniu oka porwał kobietę do tańca, a ich umiejętności taneczne powalają na kolana. Zarówno staruszek, jak i nieznajoma w swoich pląsach zgrywali się na medal. Takie pokazy naprawdę cieszą oko!

Internauci go pokochali

Filmik w mgnieniu oka stał się w wirusowy, a dziadek okrzyknięty został zaszczytnym miane prawdziwej gwiazdy.

– Ten staruszek to urodzony tancerz! – napisała jedna z kobiet.

Cóż za kunszt i wyczucie dźwięku. Mistrzostwo – dodała kolejna.

– Nie mogę przestać patrzeć na jego ruchy! Klasa sama w sobie – spuentowała ostatnia z Internautek.

ZOBACZ OSZAŁAMIAJĄCY WYSTĘP DZIADKA:

https://twitter.com/hugosesentaocho/status/1158513425921785856?ref_src=twsrc%5Etfw

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. „Załatwiłam sobie pracę przez łóżko. Dzięki temu dziś jestem asystentką stomatologa. W Polsce inaczej się nie da”
  3. Kinga Duda dopiero zaczęła pracę, a według mediów już zarabia fortunę. Kwota, o której przeciętny Polak może pomarzyć
  4. Przeskoczyła płot i ukradła szczeniaka. Wstrząsające zdarzenie zarejestrowała kamera
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
Luiza Pastuszka :Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.

Comments are closed.