Dziadek postanowił zaskoczyć swoją wnuczkę. W związku z tym przygotował dla niej wyjątkowy prezent, który zapamiętać miała do końca życia. Reakcja młodej dziewczyny przeszła jego najśmielsze oczekiwania. Staruszek w jednej chwili zalał się łzami, a rodzinne spotkanie okazało się dla niego piekłem.

Dziadkowie to jedne z tych osób, które dla swoich ukochanych wnucząt są w stanie zrobić naprawdę wiele. Biorąc fakt, iż młodzi ludzie żyją pełnią życia, są zabiegani i na wszystko brakuje im czasu, spotkania ze staruszkami powinny być dla nich formą relaksu i uspokojenia. Właśnie dlatego dziadkowie tak bardzo cieszą się na wieść o zbliżających się odwiedzinach wnuków.

Dziadek chciał zaskoczyć swoją wnuczkę 

Historia, która przydarzyła się na jednym ze spotkań rodzinnych, opisana została na jednej z grup na Facebooku. Aż trudno uwierzyć, do jakich czynów i zachowań zdolne są niektóre przedstawicielki młodego pokolenia.

– Dziadek od ponad 2 lat mieszkał sam w domku położonym w niewielkiej wiosce pod Wrocławiem. 73-latek został wdowcem, ponieważ jego ukochana przegrała nierówną walkę ze złośliwym nowotworem– rozpoczynało się wyznanie.

Mężczyzna wraz z małżonką doczekali się trójki wspaniałych dzieci. Najstarsza córka zdecydowała się na wyjazd za granicę, a dwaj synowie na stałe przeprowadzili się do Wrocławia. Nieustanny pęd i pogoń za pieniędzy sprawiły, że niezbyt często zjawiali się w swoim rodzinnym domu.

Młoda dziewczyna zachowała się okrutny sposób

Właśnie dlatego, gdy dziadek dowiedział się o zbliżających się wielkimi krokami odwiedzinach jego syna, nie potrafił ukryć swojej ekscytacji i szczęścia. Mężczyzna zapowiedział, że przyjedzie z małżonką i 15-letnią córką.

– Dziadek robił, co mógł, aby spotkanie to przebiegło w jak najmilszej atmosferze. Przygotował nawet obiad i słodki deser. Na tym jeszcze nie koniec prezentów. Jego wnuczka otrzymać miała konfitury z przepisu zmarłej babci. Jej reakcja przeszłe jego najśmielsze oczekiwania – czytamy.

Wnuczka zachowała się w karygodny sposób. Zamiast uścisków i ochoczych podziękowań stwierdziła, że zachowanie staruszka jest po prostu żałosne. Dżemy takie z łatwością kupi w każdym supermarkecie, a w dodatku pozna ich dokładny skład i kalorie. Po wszystkim stwierdziła, że cała ta wyprawa była bez sensu i chce już wracać. Nie trzeba chyba dodawać, że dziadek miał złamane serce.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziadek
unsplash.com @jmason

Dziadek został potraktowany w okrutny sposób. 

Dziadek
pixabay.com @robin_aj_tait

Mężczyzna przygotował konfitury z przepisu zmarłej żony. 

Dziadek
pixabay.com @krivitskiy

Wnuczka wyśmiała jego podarunek.

ZOBACZ TEŻ:

 

Poprzedni artykułBrat Agaty Dudy to przystojny poeta. Mało osób wie, jak ciekawa jest to postać
Następny artykułFryzury do idealnej na Sylwestra sukienki z frędzlami. Najlepsze stylizacje
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.