Dzieci, niekiedy są wiernymi i perfekcyjnymi kopiami swoich rodziców. W prawdziwość zdjęć, które jakiś czas temu pojawiły się w sieci, aż trudno jest uwierzyć. Internauci zarzucali autorom fotomontaż i manipulowanie odbiorcom. Ich reakcja jest jak najbardziej uzasadniona. Takie podobieństwo jest aż niewiarygodne.

Fakt, że dzieci bywają podobne do rodziców, nikogo nie powinien dziwić. Czasami zdarza się jednak, że pociechy są ich lustrzanym odbiciem, a dostrzeżenie różnic między nimi na pierwszy rzut oka jest czymś zupełnie niemożliwe. Zdjęcia, które jakiś czas temu pojawiły się w Internecie, w mgnieniu oka stały się wirusowe. Podobieństwo wprawia w osłupienie.

Dzieci są kopiami swoich rodziców

W Internecie pojawiło się zestawienie kadrów, które w mgnieniu oka zyskały ogromną popularność. Dumni rodzice postanowili podzielić się zdjęciami pociech oraz swoimi, kiedy byli w ich wieku. Dostrzeżenie jakichkolwiek różnic w ich wyglądzie wydaje się czymś zupełnie niemożliwym i abstrakcyjnym.

Niepodważalne jest, że wszystkie cechy fizyczne i psychiczne człowieka zapisane są w genach. Okazuje się, że już w momencie zapłodnienia przesądzony jest nasz kolor oczu, czy wzrost. Teoretycznie przyjęło się, że potomkowie w 50% otrzymują geny ojca, a w 50% matki. W przypadku tych dzieci zasada ta zdecydowanie nie działa. Są oni wykapanymi wersjami jednego z rodziców. Tego widoku zdecydowanie nie możecie przegapić.

ZOBACZ GALERIĘ:

Dzieci
flickr.com

Na pierwszym zdjęciu znajduje się ojciec w 1978, na drugim zaś  syn w 2013 roku. Chłopak jest wierną kopią swojego rodzica. 

Dzieci
imagur.com

Matka w wieku 26 lat oraz jej ukochana córka w wieku 23. W przypadku tych kobiet nawet stylizacje są niemalże identyczne.

Dzieci
pinterest.com

Matka i córka w tym samym wieku. Jedyną różnicą jest oczywiście… stulecie. 

Dzieci
flickr.com

Zarówno ojciec, jak i syn na zdjęciu mają po 20 lat. Różnice? Nam nie udało się znaleźć ani jednej. 

Dzieci
reddit.com

Na zdjęciu zarówno mama, jak i syn mają po 16 lat. Nie ulega wątpliwości, że chłopak jest jej perfekcyjną kopią.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy
  2. Ksiądz napisał SMS do trzynastolatki. Myślał, że nikt się nie dowie
  3. Shelley Morrison nie żyje. Uwielbiana aktorka zmarła po krótkiej chorobie
  4. Viki Gabor nie chodzi do szkoły? Od finału Eurowizji nie pojawiła się w niej „Nie mam na to jakoś czasu”
  5. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
Poprzedni artykułRodzice Roksany Węgiel ujawnili jej plany: ”Chce być legendą jak Freddie Mercury”
Następny artykułGosposia namówiła Krystynę Jandę do rozwodu. Gdyby nie ona, wszystko skończyłoby się inaczej
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.