Dzieci białego lwa i białej tygrysicy są niesamowite. Apollo, Sampson, Odlin i Yeti to wyjątkowe koty, które urodziły się w Myrtle Beach. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak zwykłe tygrysy, ale to najrzadszy gatunek na świecie!

Wyjątkowe maleństwa to dzieci białego lwa i białej tygrysicy. Krzyżówka lwa z tygrysem nazywana jest liger, a na świecie jest ich tylko 1000! Białe ligery są pierwszymi takimi osobnikami na Ziemi. Dumni rodzice i ich dzieci przebywają w T.I.G.E.R Sanctuary. 

biały lew
splashnews.com – Barry Bland

Biały lew i biały tygrys mają 4 wspaniałych dzieci

Rodzice są z pewnością dumni ze swoich dzieci, które stały się tak wyjątkowe nie tylko dzięki temu, że są hybrydą lwa z tygrysem, ale i dzięki umaszczeniu. Białe ligery są pierwszymi na świecie. Eksperci twierdzą, że na świecie żyje 1200 białych tygrysów i 300 białych lwów. Sztab specjalistów opiekuje się kotami w T.I.G.E.R Sanctuary w Myrtle Beach. Organizacja ta ma doświadczenie w wychowywaniu ligerów, ponieważ to właśnie tam urodził się największy na świecie przedstawiciel gatunku o imieniu Hercules, który waży około 450 kilogramów. Jak na olbrzyma, jest wyjątkowo łagodny i towarzyski. 

Dzikie koty, które podbijają świat

Maluchy rosną coraz większe z każdym dniem — mają nadzieję, że będą tak duże, jak ich wujek Hercules. Ich ulubionym zajęciem jest pływanie i wspinanie się. Chociaż dzisiaj wyglądają jak małe koty, dorosną prawdopodobnie do wagi 350 kg. Jako hybryda lwa i tygrysa mają wyjątkowe cechy osobowości. Ligery żyją tylko w rezerwatach, ponieważ naturalnie środowiska lwów i tygrysów się nie łączą. Małe koty pokazują swoje charaktery, które są zupełnie unikatowe tak jak one same!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

biały lew
splashnews.com – Barry Bland
biały lew
splashnews.com – Barry Bland
biały lew
splashnew.com – Barry Bland

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Okrutny człowiek i historia o psiej mądrości. Pies został zakopany żywcem i uratowany przez innego psa
  3. Małpka kapucynka pojawiła się w TVP. Internauci nie kryli swojego oburzenia
  4. Beagle podbiegł do łóżeczka, w którym leżało dziecko. Doskonale wiedział, co ma zrobić
  5. Zdjęcie ma miliony fanów, internauci płaczą ze śmiechu. Malutki kociak pozuje do obiektywu, niezapomniany widok

 

Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które pójdą do nieba, a które do piekła. Kto ma diabełka za skórą?
Następny artykułBeata Tyszkiewicz potwierdziła smutne plotki. To koniec jej kariery, nie wróci już do telewizji
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.