Dzieci białego lwa i białej tygrysicy są niesamowite. Apollo, Sampson, Odlin i Yeti to wyjątkowe koty, które urodziły się w Myrtle Beach. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak zwykłe tygrysy, ale to najrzadszy gatunek na świecie!

Wyjątkowe maleństwa to dzieci białego lwa i białej tygrysicy. Krzyżówka lwa z tygrysem nazywana jest liger, a na świecie jest ich tylko 1000! Białe ligery są pierwszymi takimi osobnikami na Ziemi. Dumni rodzice i ich dzieci przebywają w T.I.G.E.R Sanctuary. 

biały lew
splashnews.com – Barry Bland

Biały lew i biały tygrys mają 4 wspaniałych dzieci

Rodzice są z pewnością dumni ze swoich dzieci, które stały się tak wyjątkowe nie tylko dzięki temu, że są hybrydą lwa z tygrysem, ale i dzięki umaszczeniu. Białe ligery są pierwszymi na świecie. Eksperci twierdzą, że na świecie żyje 1200 białych tygrysów i 300 białych lwów. Sztab specjalistów opiekuje się kotami w T.I.G.E.R Sanctuary w Myrtle Beach. Organizacja ta ma doświadczenie w wychowywaniu ligerów, ponieważ to właśnie tam urodził się największy na świecie przedstawiciel gatunku o imieniu Hercules, który waży około 450 kilogramów. Jak na olbrzyma, jest wyjątkowo łagodny i towarzyski. 

Dzikie koty, które podbijają świat

Maluchy rosną coraz większe z każdym dniem — mają nadzieję, że będą tak duże, jak ich wujek Hercules. Ich ulubionym zajęciem jest pływanie i wspinanie się. Chociaż dzisiaj wyglądają jak małe koty, dorosną prawdopodobnie do wagi 350 kg. Jako hybryda lwa i tygrysa mają wyjątkowe cechy osobowości. Ligery żyją tylko w rezerwatach, ponieważ naturalnie środowiska lwów i tygrysów się nie łączą. Małe koty pokazują swoje charaktery, które są zupełnie unikatowe tak jak one same!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

biały lew
splashnews.com – Barry Bland
biały lew
splashnews.com – Barry Bland
biały lew
splashnew.com – Barry Bland

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Okrutny człowiek i historia o psiej mądrości. Pies został zakopany żywcem i uratowany przez innego psa
  3. Małpka kapucynka pojawiła się w TVP. Internauci nie kryli swojego oburzenia
  4. Beagle podbiegł do łóżeczka, w którym leżało dziecko. Doskonale wiedział, co ma zrobić
  5. Zdjęcie ma miliony fanów, internauci płaczą ze śmiechu. Malutki kociak pozuje do obiektywu, niezapomniany widok