Dzieci Anny Korcz nigdy nie będą kochane przez jej męża? Aktorka serialu Na Wspólnej kilkanaście lat temu ponownie wyszła za mąż. W szczerym wywiadzie opowiedziała o swojej relacji z mężem i jego dziećmi. – Nie da się pokochać cudzych dzieci – wyznała gwiazda w magazynie Na Żywo

Anna Korcz znana jest głównie z roli w serialu Na Wspólnej, a o jej życiu prywatnym niewiele wiemy. Aktorka sporadycznie pokazuje się na warszawskich salonach i rzadko udziela wywiadów o swoim życiu prywatnym, jednak ostatnio zdecydowała się zrobić wyjątek i opowiedzieć co słychać u niej w rodzinie. Gwiazda zdradziła, jaką jest żoną, oraz jaki ma stosunek do dzieci swojego męża, z jego poprzedniego związku. Była szczera do bólu!

Anna Korcz: mąż

Anna Korcz kilkanaście lat temu po raz drugi wyszła za mąż. Jej wybrankiem okazał się Paweł Piegoń, którego poznała na planie Na Wspólnej, gdy ten przyjechał wypożyczyć produkcji swój luksusowy samochód.

Po bolesnym rozwodzie nie była przychylnie nastawiona do instytucji małżeństwa, jednak zakochała się i ponownie powiedziała sakramentalne „tak”. Jakie jest małżeństwo Anny Korcz? Okazuje się, że związek aktorki jest pełen temperamentu i emocji. 

Nieraz się z nim pokłócę… Uważam, że w małżeństwie czasem trzeba dać upust emocjom. To zupełnie normalne. Na pewno nie jest tak, że tylko chodzimy pod rączkę, jemy razem śniadanka, potem idziemy na spacerek i wieczorem siedzimy przy kominku z książką. Zazwyczaj nie ma na to czasu. Każde z nas ma mnóstwo swoich zajęć, nie jesteśmy w końcu na emeryturze…- wyznaje aktorka w Na Żywo. 

Ile dzieci ma Anna Korcz?

Anna Korcz ma trójkę dzieci. Pierwsze dwie córki ma ze swoim pierwszym mężem, jednak ten kilka lat po ślubie odszedł do młodszej kobiety. Swoje trzecie dziecko, syna ma z drugim mężem Pawłem Pigoniem, który ma również dzieci ze swojego poprzedniego związku. W rozmowie z tygodnikiem Na Żywo aktorka opowiedziała o relacjach, jakie łączą ją z dziećmi męża.

Niestety, nie da się pokochać cudzych dzieci. No, chyba że ktoś nie ma własnych, wtedy co innego. Dzieci Pawła bardzo lubię. Ale gdybym powiedziała, że je kocham, to bym skłamała. Paweł też nigdy nie pokocha moich córek. Tak się nie da– wyznała aktorka w tygodniku.

Musimy przyznać, że taka szczerość jest niespotykana w polskim show-biznesie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dzieci
instagram.com @anna.korcz.official

Anna Korcz kilkanaście lat temu wyszła po raz drugi za mąż.

dzieci
instagram.com @anna.korcz.official

Aktorka ma dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa i syna z nowym mężem. 

dzieci
instagram.com @anna.korcz.official

Aktorka wreszcie szczęśliwa!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Anny Kalczyńskiej w żałobie. Gwiazdę wspierają inne sławy, wzruszające gesty
  3. Piotr Woźniak-Starak pochowany w Fuledzie. Tak wygląda jego niezwykły grób
  4. Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała olśniewająco. Na starych zdjęciach ma długie włosy
  5. Kobiety oszalały na punkcie sukienki Kasi Cichopek. Ten krój to absolutny hit tej jesieni
  6. Zbigniew Wodecki nie był aniołkiem? Romanse i skandale z królem polskiej piosenki w roli głównej