Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dzieci Anny Kalczyńskiej pójdą w ślady mamy? ”Garną się do mediów. Interesują się YouTubem”
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 14.10.2019 17:03

Dzieci Anny Kalczyńskiej pójdą w ślady mamy? ”Garną się do mediów. Interesują się YouTubem”

córka
fot. Instagram.com @joannaliszowskaofficial

Dzieci na całym świecie w coraz młodszym wieku zaczynają interesować się mediami społecznościowymi. Troje dzieci Anny Kalczyńskiej nie są żadnym wyjątkiem. Dziennikarka stacji TVN wyznała w rozmowie z portalem Plejada, że jej pociechy żywo interesują się mediami. Czy to zapowiedź początku kariery?

Anna Kalczyńska również dorastała pod opieką sławnych rodziców. Jej ojciec Krzysztof Kalczyński był aktorem często pojawiającym się na srebrnym ekranie, a jej matka Halina Rowicka wsławiła się rolą w kultowym serialu Dom. Czy dzieci Anny Kalczyńskiej też pójdą w ślady sławnej mamy i dziadków?

Dzieci Anny Kalczyńskiej

Prowadząca Dzień dobry TVN udzieliła wywiadu portalowi Plejada, w którym opowiedziała o swoich dzieciach i ich zainteresowaniach. Bardzo możliwe, że jedno z nich to podążanie śladami mamy.

– Dzieciaki garną się do mediów. Portale społecznościowe zaczynają je wciągać. Zastanawiam się, gdzie postawić tę granicę – powiedziała Anna Kalczyńska.

Gwiazda uważnie rozważa nad strategią, jaką przyjmie przy wychowywaniu trójki swoich pociech, jeśli chodzi o media społecznościowe.

– Na razie mają 9, 7 i 6 lat i tak naprawdę jeszcze nie są totalnie zainteresowani mediami, a ja ich trzymam na dystans -opowiedziała dziennikarka.

anna kalczyńska dzieci

Jak Anna Kalczyńska wychowuje swoje dzieci?

Anna Kalczyńska zmaga się z odpowiedzialnym wychowaniem trójki swoich dzieci. Sława jednego z rodziców i łatwy dostęp do mediów społecznościowych mogą wpłynąć na umysł dziecka.

– YouTube jak najbardziej, już youtuberów śledzą i się tym interesują. Myślę, że to jest nieuniknione, tak po prostu będzie. W dodatku mają rodziców, którzy pracują w telewizji, więc rozumieją, że sława to jest coś ciekawego — powiedziała w wywiadzie gwiazda.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dzieci Anny Kalczyńskiej zaczynają interesować się mediami.

Anna Kalczyńska dzieci

Czy dzieci Anny Kalczyńskiej pójdą w ślady matki?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  2. Przez 10 lat starała się o dziecko. Gdy wreszcie jej się udało, lekarz przyznał, że popełnił fatalny błąd
  3. Agata Duda zadała szyku podczas wyborów parlamentarnych. Takiej kreacji nie powstydziłaby się księżna Diana
  4. Kot opiekuje się dziewczynką z autyzmem. Spędzają razem każdą wolną chwilę
  5. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć
  6. To miał być ślub jak z marzeń, ale fatalna pomyłka księdza wszystko zrujnowała. Teraz rozpaczliwie próbują wszystko odkręcić