Dzieci Małgorzaty Sochy są jej największą miłością. Nie bez przyczyny postanowiła spędzić z nimi Walentynki, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Ich wspólne zdjęcia wywołały zachwyt i skradły serca jej wiernych obserwatorów. Śmiało można się nad nimi rozpłynąć! Czy bezwarunkowa miłość istnieje? Zdjęcia aktorki są najlepszą odpowiedzią.

Małgorzata Socha uznawana jest za jedną z najpopularniejszych, a jednocześnie najpiękniejszych polskich aktorek. Gwiazda, którą większość z nas kojarzy z seriali Na Wspólnej oraz BrzydUla chętnie dzieli się z fanami prywatnymi zdjęciami. W ostatnim czasie na jej Instagramie pojawiły się kadry ukazujące jak aktorka spędzała Święto Zakochanych. Jej wyjątkowi towarzysze rozkochali w sobie setki internautów!

Dzieci Małgorzaty Sochy są dla niej całym światem 

Małgorzata Socha należy do grona tych polskich aktorek, które nie mogą narzekać na nadmiar wolnego czasu i brak propozycji zawodowych. Aktorka regularnie pojawia się na planach filmowych, a także bierze udział w wielu kampaniach reklamowych. Na jej Instagramie systematycznie pojawiają się zdjęcia, ukazujące Sochę nie tylko w roli uwielbianej aktorki, ale również spełnionej matki.

Nie po raz pierwszy aktorka udowodniła, że mimo nadmiaru obowiązków z powodzeniem udaje jej się godzić życie prywatne i zawodowe. Tegoroczne Walentynki spędzała w domu z… ukochanymi dziećmi.

– O łaaałł ile kwiatów dostałam od mojego Walentego!! Miłego dnia zakochanych! I pamiętajcie – #loveiseverything — podpisała zdjęcie gwiazda – podpisała zdjęcie, na którym trzyma na rękach synka Stanisława.

  1. Jej mąż nie żyje od 8 lat. Wciąż dostaje od niego kwiaty na Walentynki
  2. Wyznanie manikiurzystki: „Mam uraz do otyłych osób. Specjalnie robię im gorsze paznokcie, niż szczupłym”

Ile dzieci ma Małgorzata Socha?

Małgorzata Socha ma 3 dzieci. Uwielbiana aktorka prywatnie jest mamą 6-letniej Zosi, 3-letniej Basi oraz rocznego synka Stanisława. To właśnie z nimi spędzała tegoroczne święto zakochanych. Z tej okazji gwiazda na Instagramie opublikowała dwa zdjęcia.

Jedno z nich ukazywało mnóstwo kwiatów, które były prezentem z okazji 14 lutego. A drugie to kulisy romantycznej kolacji, w trakcie której mogła liczyć na towarzystwo dzieci

– Moja wczorajsza randka ❤❤❤ #walentynki #rodzinnie #bezwarunkowamiłość #zzyciamatki — skomentowała sytuację na zdjęciach aktorka.

Zdjęcia ukazuje Walentynki dumnej matki skradły serca Internautów, a komentarze wydawały się nie mieć końca!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dzieci
instagram.com @malgosia_socha

Małgosia Socha pochwaliła się zdjęciami z Walentynek. 

Dzieci
instagram.com @malgosia_socha

Gwiazda spędzała je z pociechami. 

Dzieci
instagram.com @malgosia_socha

Dzieci są dla niej całym światem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skażony cukier w polskich sklepach. GIS podjął pilną decyzję
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Zostawiła małe dziecko z babcią pod wpływem. Sama poszła na imprezę
  4. Odważne sceny z Polą Raksą wywołały poruszenie. Wszyscy zaniemówili gdy je zobaczyli
  5. Córka Anny Przybylskiej tęskni za mamą. W ważnej chwili nie mogła powstrzymać łez
  6. Miał być sukces, a jest skandal. Po premierze filmu o Zenku na jaw wyszły horrendalne kulisy

Źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułNastolatka prawie straciła palce przez swój niezdrowy nawyk. Zmaga się z nim prawie 30% populacji
Następny artykułOpiekunka w żłobku bezkarnie robiła dzieciom krzywdę. Wszystko ujawnił monitoring
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.